Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gary R Zielony | Wiadomości, sport, praca

EAST LIVERPOOL – Gary R. Green z Glenmore zmarł we wtorek wieczorem 10 sierpnia 2021 r. w szpitalu East Liverpool City. Miał 73 lata.

Urodził się we wschodnim Liverpoolu 27 czerwca 1948 roku jako syn zmarłego Emmanuela „Zielony” Green i Dorothy M. Gattrell Green. Mieszkał przez całe życie, pracował w GM Lordstown Plant, aż do przejścia na emeryturę w 1998 roku po 33 latach służby. Ukończył szkołę średnią w East Liverpool, gdzie był członkiem drużyny zapaśniczej i weteranem armii amerykańskiej.

Jego żona Sandra przeżyła „Piaszczysty” Pokonaj Lemley Green w domu. Para wyszła za mąż 13 grudnia 2002 r. Ocalał także syn Gary Green Jr., a także dwoje dzieci niebędących mężami: Kelly Jacobs i jej mąż Eric z Polski, Ohio i Kevin Lemley z Vermont, West. Virginia i jedna wnuczka Ryan Katherine Lemley.

Ponadto pozostawił swoją siostrę Marian Joswick z Georgii, brata Edwarda E. Greena z East Liverpool i macochę Evelyn Green. Zabraknie mu też niestety jego psów Tippi, Samiego i Jazza.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:00 w Dawson Funeral Home. Znajomi mogą odwiedzić na godzinę przed nabożeństwem. Trójstanowa Grupa Pogrzebowa Weteranów odda honor wojskowy.

Po nabożeństwie przyjaciele i rodzina spotkają się w Dawson Family Fellowship Center.

Odwiedź stronę poświęconą pamięci Gary’ego i przekaż mu kondolencje na stronie www.dawsonfuneralhome.com.

13.08.21

READ  Ronald Crapia, były szef mafii, zmarł w wieku 92 lat | Wiadomości, sport, praca