Top News

Gareth Southgate ostrzega przed „niebezpiecznym momentem” przed polskim konfliktem | Anglia

Gareth Southgate powiedział, że Anglia gra z pełnym zaufaniem po tym, jak udowodniła, że ​​może konkurować z najlepszymi na Euro 2020, ale ostrzegł przed samozadowoleniem.

Anglia kontroluje swoje kwalifikacje do Mistrzostw Świata, zanim w środę wieczorem zmierzy się z Polską w Warszawie. Menedżer był zadowolony z podejścia swojego zespołu do pokonania Węgier 4:0 w zeszłym tygodniu i wierzy, że są zdeterminowani, aby iść naprzód po przegranej z Włochami w finale Euro.

„Niewątpliwie zespół ma to zaufanie, wyniki, które doprowadziły do ​​tych wyników i mogą pochodzić tylko z dowodów na to, że można osiągnąć wydajność” – powiedział Southgate. „Na Węgrzech widzieliśmy sposób, w jaki podeszli do gry, pewność siebie, ale także dodatkową motywację, by nie iść tam, gdzie chcieliśmy być. Byliśmy w dobrej sytuacji, aby być.

„Ale to musi działać każdego dnia. Jeśli pojawi się jakakolwiek sugestia, że ​​którykolwiek z tych standardów można wygrać przez poślizgnięcie się i wyjęcie nóg z ust, będziemy mieli kłopoty. Poziom konkurencji jest bardzo wysoki. szczęśliwy może być również niebezpiecznym momentem, jeśli pozwoli się poślizgnąć jakości.

Southgate śmiał się z sugestii, że w Anglii wszystko idzie dobrze. Zajęli pierwsze miejsce w grupie I po wygranych pierwszych meczach i mają pięć punktów przewagi nad Polską, prowadzoną przez Roberta Lewandowskiego.

„Myślę, że powinniśmy się tym cieszyć, gdy wszystko pójdzie dobrze” – powiedział Southgate. „Są dni, kiedy jesteś cicho, myślałem: „No cóż, co się stanie?” Wiesz, że wyzwania nadejdą i szukasz problemów, gdy cieszysz się tymi dniami i masz dodatkowe 20 minut na kanapie.”

Fire: Zarejestruj się i otrzymuj nasz codzienny e-mail piłkarski.

Southgate dodał, że jego kontrakt, który wygasa po mundialu w Katarze, raczej nie będzie rozpraszał jego zawodników. „Nie sądzę, żeby mogli się mniej przejmować” – powiedział. „Nie obchodzi ich, kto jest menedżerem w klubie lub w kraju. Jeden przychodzi, drugi idzie. Następnie kontynuują.

„To nie rozprasza w żadnej formie. Mam 14 miesięcy, dobrze się spisałeś, gdybyś mógł spędzić 14 tygodni jako menedżer, więc tak naprawdę to nie jest problem. Mogę sobie tylko wyobrazić, że nie będziemy o tym dyskutować do jesieni.

READ  Tokio 2020. Polska ma 14. medal! Nie zawiedli się jak zawsze!

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment