Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Garbage Man”: Niezależny film przedstawia Douga Kikera z „American Idol”

Dokąd doug Kiker, były wybitny „American Idol”, ma nadzieję, że zabierze go nowy projekt filmowy? Westchnienie, które wzdycha, zastanawiając się nad odpowiedzią, mówi tyle samo, co jego słowa. Jest tak cicho, że wydaje się być częścią jego wewnętrznej rozmowy, a nie czymś przeznaczonym dla innych uszu. To jest ciężkie.

„Za większe i lepsze rzeczy” – mówi w końcu. „Mam nadzieję, że zaprowadzi nas do miejsca, w którym nie będziemy musieli harować każdego dnia, przez cały dzień, każdego dnia, po prostu próbując wykonać jeden ruch, dwa ruchy. Mam nadzieję, że to trochę ułatwi sprawę”.

„Garbage Man”, niezależny projekt wyprodukowany w obszarze Mobile, stał się dostępny dla wypożycz lub kup przez Vimeo.com w środę (wynajem 4,99 USD). To będzie najwięcej, co fani widzieli o Kikerze od czasu jego krótkiego występu w „Idolu” na początku 2020 roku.

Krótko mówiąc, surowy potencjał jego głosu zachwycił sędziów podczas premiery sezonu serialu, a jego skromna, robotnicza postawa odbiła się echem wśród wielu widzów. Ale brak polskiego i scenicznego doświadczenia zaszkodził śpiewającemu śmieciarzowi w miarę postępów konkursu. Został pocięty w hollywoodzkiej rundzie serialu.

Od tego czasu Kiker walczył o wykorzystanie ekspozycji. Występował lokalnie i dawał fanom nowe kawałki muzyki w mediach społecznościowych, ale album nie został wydany. Opisał kilka słabych momentów (i zbiórek). Jego największy przebłysk publicznego ogłoszenia, niestety, miał miejsce, gdy został postawiony w związku z oskarżeniem o nękanie.

Dla Bobby’ego Ray’a Hamiltona główny ruch za filmem, nawet ten miał swoją słoneczną stronę. „Dobra wiadomość jest taka, że ​​TMZ odebrał ją następnego dnia” – powiedział Hamilton. „Więc czujemy, że nadal mamy z nim jakieś znaczenie, jeśli to ma jakikolwiek sens”.

To wskazuje na słoneczną energię, jaką Hamilton wnosi do sytuacji Kikera. Na co dzień pracuje jako sprzedawca w branży medycznej, ale od dawna pasjonuje się pisaniem piosenek. Kilka lat temu pisał piosenki dla znanego lokalnego zespołu rockowego, ale z czasem poczuł, że ani zespół, ani on sam nie dostają należytego szacunku dla związku.

READ  Ocena ramki: „Uśmiechnięci przyjaciele” to bardziej komedia niż ilość

„To było dla mnie trudne, byłem popychany” – powiedział.

W wolnym czasie zaczął pisać scenariusze filmowe, sądząc, że mógłby je sprzedać. Potem zapuścił się w produkcję filmową, współpracując z ludźmi, którzy mieli umiejętności techniczne i po drodze edukując się na temat tego procesu. Odkrył, że jego projekty filmowe mogą służyć pogłębieniu jego aspiracji do pisania piosenek.

„Oto sztuczka, wielu lokalnych artystów wydaje im się, że mają najlepsze piosenki na świecie i nie chcą, aby pisał dla nich ktoś inny” – mówi. „Więc to zawsze było rozłączenie. Kiedy zacząłem umieszczać ludzi w filmach, oni to kupili. Więc mam raperów, którzy tak naprawdę nie robią piosenek innych ludzi, rapując wszystkie te piosenki, które napisałem.”

Tak jest w „Special”, filmie o tematyce hip-hopowej, który był pierwszym projektem, który ukończył, ale który zostanie wydany po „Garbage Man”. Pod koniec kręcenia filmu Specjalnego ekipa Hamiltona kręciła kilka scen z tłumem w klubie. Pojawił się Kiker, mówi Hamilton, i zapytał, czy mógłby trochę pośpiewać, gdy czekali na rozpoczęcie zdjęć.

Hamilton od jakiegoś czasu chciał pracować z Kikerem i powiedział mu, że ma scenariusz, który można dostosować do niego. Istnieje oczywisty potencjał sytuacji, w której nie ma przegranych, ponieważ rozpoznawalność nazwiska Kikera wzmacnia profil filmu, a film w końcu udostępnia nową muzykę dla Kikera.

Ale w wizji Hamiltona to dopiero początek. W „Garbage Man” Kiker gra wersję siebie samego, bramkarza w klubie, w którym odbywa się konkurs śpiewu. Hamilton napisał piosenki wykonywane przez Kikera i jego dwie gwiazdy, piosenkarki Rainy Day i Terrah Nyree. Zwiastun wymienia Hamiltona jako reżysera i mówi, że film został nakręcony przez Maxa Scoville’a i Gary’ego Scoville’a i zmontowany przez Knucklesa Da Ace’a.

„Chcemy nawiązać kontakt z ludźmi Douga na tym rynku, aby sprzedać film” – mówi Hamilton. „Ale chcemy też, ponieważ moją pasją jest pisanie piosenek, chcemy wypuścić wszystkich trzech ostatnich uczestników w filmie i cały oryginalny materiał, który napisałem, chcemy wprowadzić to do wytwórni, którą zamierzamy uruchomić. ”

READ  Sukienka księżniczki i gwiazdy

„Dzięki Bobby’emu, mojemu autorowi piosenek/producentowi/itcetera, czuję, że jestem w stanie zrobić wszystko, jeśli tylko trzymam głowę prosto” – mówi Kiker.

To wielka wizja. Oddolny charakter „Garbage Mana” można zobaczyć w zwiastunie, ale klip nie pokazuje, ile uderzenia będzie miała muzyka filmu. Kiker ma nadzieję, że pomoże mu to nadrobić stracony czas.

„Wciąż tam dochodzę”, mówi. „Minęły dwa lata i czuję, że powinniśmy zrobić więcej”.

„Chce pokazać ludziom, że nie jest tylko piosenkarzem country i nie jest tylko piosenkarzem popowym, jest czymś pomiędzy” – mówi Hamilton. „Ma dla siebie szeroki zakres. Dlatego jedna z jego piosenek nosi tytuł „Don’t Put Me in a Box”.

https://www.youtube.com/watch?v=w-linIDxMG8

„Myślę, że na co dzień walczył między próbą ustalenia, jaka jest jego kariera, aby wyżywić rodzinę, a tym, jak zamierza się dostać do swojej większej kariery” — mówi Hamilton. „I to była jego walka”.

Kiker mówi, że czuje się pobłogosławiony tym, że fani przyciągają do niego jego występy „Idola”. To zróżnicowana grupa. Myśli, że ciągnie ich do niego, ponieważ „po prostu doceniają mój głos i prawdziwość, która z niego płynie, albo… ból, naprawdę”.

Znowu to westchnienie.

„Walka jest prawdziwa. Te słowa nawet nie streszczają sytuacji” – mówi Kiker. Obecnie pracuje na nieokreślonej zmianie nocnej w Citronelle. To była bitwa, aby dostać się do Mobile na ten wywiad, na parkingu przed klubem, gdzie on i inni główni aktorzy w „Garbage Man” mieli wystąpić na imprezie wydawniczej kilka dni później.

„Nie jestem idealny. Próbuję” – mówi. „Chcę po prostu zrobić tak wiele dla tak wielu ludzi. Mam nadzieję, że dostanę tę szansę.