Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

GameStop ujawnia dziesięć najlepszych zamówień na przełączniki w przedsprzedaży od czerwca 2021 r.

Zdjęcie: Nintendo

Gry Nintendo Nie tylko sprzedawać, jakby nie było jutra Ale wiele z ich nadchodzących wydawnictw dominuje również w zamówieniach przedpremierowych. Sprzedawca gier wideo GameStop niedawno udostępnił dziesięć najlepszych gier Switch zamówionych w przedsprzedaży w USA od 8 czerwca tego roku.

Strach Metroid To wciąż najbardziej wyczekiwana edycja, a edycje Diamond i Pearl – ukazujące się w listopadzie – są na drugim miejscu. Na dole listy znajduje się również reprezentacja strony trzeciej. Oto dziesięć najlepszych gier na Switcha, które zostały zamówione w przedsprzedaży na GameStop w ostatnim czasie:

1. Strach Metroid
2. Pokemon Brilliant Diamond / Shining Pearl Buck
3. Gwiazdy Mario Party
4. Legendy Pokémonów: Arsius
5. Shin Megami Tensei V
6. Pokemon Brilliant Diamond
7. WarioWare: Zbierz to razem!
8. Klub Literacki Doki Doki Plus
9. Sonic Colors: Ultimate
10. Advance Wars 1 + 2 Re-Boot Camp

Metroid Dread też był Najwyższe zamówienie przedpremierowe GameStop po E3 roku. Gry Pokémon również znajdowały się na tej samej liście.

Jeśli chodzi o najlepiej sprzedające się gry na Switcha, na początku tego miesiąca Nintendo podało nam aktualizację — ujawniającą. Mario Kart 8 Deluxe Nadal na topie (stan na czerwiec 2021 r.) – z 37,08 milionami sprzedaży na całym świecie.

Czy zamówiłeś w przedsprzedaży którąś z gier z powyższej listy? Powiedz nam poniżej.

READ  iPhone będzie dostarczany z nowym kablem USB-C, ale będzie on powolny, a za szybki kabel trzeba będzie dodatkowo zapłacić