Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Game Pass dodaje dziś trzy nowe gry na konsolę Xbox

Mamy nadzieję, że masz miejsce w swoich zaległościach, ponieważ dzisiaj do Game Pass dołączają trzy nowe gry na konsolę Xbox, w tym strzelanka FPS typu Roguelite Gunfire Reborn i gra typu survival horror Signalis dla Xbox Game Pass.

Znowu strzelam A Sygnalizacja Obaj dołączają dziś do Xbox Game Pass i PC Game Pass (można w nie również grać z Xbox Cloud Gaming), podczas gdy Żaba Detektyw: Kompletna układanka Wskakuje w drogę do PC Game Pass.

Gunfire Reborn (chmura, konsola i PC)

Znowu strzelam

Gunfire Reborn to oparta na poziomach gra przygodowa z elementami FPS, Roguelite i RPG. Każdy losowy poziom, każdy restart to zupełnie nowe doświadczenie. Możesz grać w pojedynkę lub w trybie kooperacji dla 2-4 graczy.

Signalis (chmura, konsola i PC)

Sygnał

Sygnał

Klasyczny survival horror osadzony w dystopijnej przyszłości, w której ludzkość ujawniła mroczny sekret. Odkryj kosmiczną tajemnicę, ucieknij przed przerażającymi stworzeniami i znajdź nieziemski ośrodek rządowy, taki jak Elster, technik Replica szukający swoich zaginionych snów.

The Frog Detective: The Complete Mystery (PC)

Więcej gier, które mają zostać dołączone do Xbox Game Pass i PC Game Pass, znajdziesz na naszej liście wszystkich potwierdzonych gier Już wkrótce w Game Pass w 2022 i 2023 roku.

Czy obejrzysz którąś z tych nowych gier? Daj nam znać w komentarzach.

READ  2021 Mercedes-Benz Klasy C C220d Recenzja