Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Game Pass dodaje dziś trzy nowe gry na konsolę Xbox

To kolejny wielki dzień dla Game Pass, ponieważ dzisiaj dołączają do usługi trzy nowe gry na konsolę Xbox, w tym popularna gra akcji 2D The Legend of Tianding. W PC Game Pass pojawiło się również kilka zaskakujących szybkich ukończeń!

Chociaż o pojawieniu się Legend of Tianding w Game Pass nie wspomniano (jeszcze) w żadnych oficjalnych aktualizacjach konsoli Xbox, od jakiegoś czasu jest ona opisywana w sekcji „Wkrótce” w aplikacji Game Pass. tańcząca legenda Można w nią grać zarówno w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, jak i PC Game Pass, a także przesyłać strumieniowo za pomocą usługi Xbox Cloud Gaming. W przypadku przepustki do gier na PC, Żywe trupy: Michun A Żywe trupy: nowa granica Dołącz do serwisu jako niespodzianka. Są to wersje gier dla systemu Windows, które mają oddzielne listy osiągnięć i obie są łatwe do ukończenia.

The Legend of Tianding (konsola, komputer, chmura)

tańcząca legenda

The Legend of Tianding to side-scrollowa gra akcji o Liao Tianding, legendarnym tajwańskim bohaterze ludowym. Odkryj olśniewające ulice japońskiego kolonialnego Tajwanu na początku XX wieku.

Żywe Trupy: Michonne (PC)

Żywe trupy: Michun

Żywe trupy: Michun

W The Walking Dead: Michonne – A Telltale Miniseries występuje kultowa postać z mieczem z bestsellerowych komiksów Roberta Kirkmana. Nawiedzana przez swoją przeszłość i mająca do czynienia z niewyobrażalną stratą i żalem, historia bada nieobecność Michonne między 126. a 139. edycją komiksu. W ciągu trzech odcinków mini-serii gracze odkryją, co odciągnęło Michonne od Ricka, Ezekiela i reszty jej zaufanej grupy… i co sprowadziło ją z powrotem.

The Walking Dead: Nowa Granica (PC)

Żywe trupy: nowa granica

Żywe trupy: nowa granica

Kiedy rodzina jest wszystkim, co ci zostało… jak daleko posuniesz się, aby ją chronić?

Po tym, jak społeczeństwo zostało rozerwane rękami żywych trupów, z chaosu wyłoniły się kręgi cywilizacji. Ale jakim kosztem? Czy można ufać dzielnicom na tej nowej granicy?

READ  Klub Literacki Doki Doki Plus! przegląd (przełącz)

Jako młody Javier zdeterminowany, by odnaleźć zabraną mu rodzinę, spotykasz dziewczynę, która poniosła niewyobrażalną stratę. Nazywa się Clementine, a twoje losy łączą się w historię, w której każdy dokonany przez ciebie wybór jest twoim ostatnim.

Pobierz pierwszy odcinek The Walking Dead: A New Frontier, pięcioczęściowej serii gier twórców The Wolf Among Us, Batman – The Telltale Series i Tales from the Borderlands.

Aby uzyskać więcej gier potwierdzonych w usłudze subskrypcji, sprawdź wszystko, co mamy Już wkrótce w Game Pass W 2022 roku i później.

Czy chciałbyś sprawdzić którąś z tych gier? Dowiedzmy się!