Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gamasutra – Informacje prasowe – Digital Dragons startuje jutro – Weź udział za darmo!


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource Games Press.]

Następna wersja cyfrowy smokWiodąca europejska konferencja branży gier B2B jutro. Dni 1 i 2 wydarzenia odbędą się w całości online. Wszystkie wykłady, dyskusje panelowe, spotkania rekrutacyjne i dostęp do ofert pracy są bezpłatne i będą prowadzone online za pośrednictwem Pine.

W tym roku zespół stojący za Digital Dragons przygotował dla uczestników bogate widowisko z Bilety normalne Który Każdy może go dostać za darmo. Na 60 różnych i ciekawych wykładów, prelekcji i paneli moderowanych przez profesjonalistów z branży z całego świata. Wszystkie wydarzenia zaplanowane na pierwsze dwa dni odbędą się online na platformie Pine. Po zalogowaniu uczestnicy mogą przeglądać harmonogram wykładów odbywających się jednocześnie w czterech etapach. Podczas każdej godziny wykładu uczestnicy mogą wybierać spośród czterech różnych paneli, w których chcą uczestniczyć. Możesz także dynamicznie poruszać się między scenami, aby zaspokoić swoją ciekawość i zobaczyć, co dzieje się podczas innych wykładów odbywających się w tym samym czasie. Po każdym wykładzie możesz wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi, warto więc spisać swoje pytania.

Digital Dragons to doskonała okazja, aby zrobić kolejny krok w swojej karierze w branży gier! W ramach bezpłatnej rejestracji osoby, które stawiają pierwsze kroki w gamedevie lub rozważają zmianę kariery, będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami zajmującymi się grami, które poszukują pracowników. Spotkania będą widoczne na liście Payne. Po prostu wybierz dostępne przedziały czasowe, aby spotkać się z profesjonalistami z Wysadź ToI łatwa obsługa, I PixelAnt لا Games. dobrze odwiedzić”oferty pracyPrzed rozmową, aby uzyskać dobry punkt wyjścia do rozmowy.

Dodatkowo promotorzy Digital Dragons przygotowali specjalną strefę Expo na sosnach. Wirtualne stoiska umożliwiają bezpośredni kontakt z przedstawicielami sponsorów wydarzenia. Lista uczestników firmowych pojawia się w menu bocznym w każdym kiosku. W ten sposób możesz umówić się na spotkanie twarzą w twarz lub rozpocząć rozmowę, aby dowiedzieć się więcej o firmie, jej produktach lub ofertach pracy. Podczas Digital Dragons przedstawiciele takich firm jak 11-bitowe studiaI sprasoftI Nierealny silnik, lub Enogimy Będziesz dostępny na czacie.

READ  Obsesja Sony na punkcie przebojów wywołuje zamieszanie w imperium PlayStation | Brzęczenie

Osoby, które zdecydują się na zakup biletu biznesowego umożliwiającego umawianie spotkań, mogą to zrobić w wygodny sposób za pośrednictwem Pine. Wystarczy się zalogować i przejść domoje spotkania” i wyślij ograniczone czasowo zaproszenie do osoby, z którą chcesz porozmawiać online podczas konferencji lub osobiście 9 września w Krakowskim Parku Technologicznym.

Drugi dzień konferencji zakończy się programem Nagrody Digital Dragon Za najlepsze polskie gry i najlepszą grę zagraniczną 2020 roku. Wśród krajowych projektów rywalizujących o statuetki znajdziemy Film Cyberpunk 2077I Gustrner lub padlina, natomiast tytuły zagraniczne zawierają takie tytuły, jak Nasza ostatnia część 2I Duch Cuszimy lub Hades. Emisja zaplanowana jest na 8 września o 20:00 CEST.

Ostatniego dnia, 9 września, gospodarze zaplanowali spotkanie networkingowe na żywo. Wszyscy zainteresowani uczestnicy mogą spotkać się twarzą w twarz na Krakowski Park Technologiczny Aby uczcić to ważne wydarzenie w branży. Zespół stojący za Digital Dragons zadbał o to, aby po miesiącach ograniczania kontaktów twarzą w twarz ludzie mogli spotykać się w przyjaznej atmosferze. Spotkaniom biznesowym towarzyszyć będzie cykl wykładów oraz w przerwie grill i piwo ufundowane przez Unreal Engine.

Pełny program wykładów i dyskusji panelowych jest już dostępny na Oficjalna strona internetowa.

Rodzaje biletów:

  • bilet normalny – Bezpłatna rejestracja umożliwia udział on-line w wykładach, seminariach, sesjach pytań i odpowiedzi, ceremonii rozdania nagród Digital Dragons, spotkaniach rekrutacyjnych oraz dostęp do przygotowanych ofert pracy,
  • Bilet biznesowy – 260 zł (ok. 60 euro) – dozwolone jest umawianie spotkań biznesowych z uczestnikami wydarzenia,
  • Karnet biznesowy + dzień kontaktowy – 386 zł (ok. 90 EUR) – Bilet ten oprócz możliwości umówienia spotkań biznesowych umożliwia udział w spotkaniu sieciowym w Krakowskim Parku Technologicznym zaplanowanym na 9 września. Dostępnych jest tylko 150 biletów.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz również skontaktować się bezpośrednio z Digital Dragons:

Sabina Messars Phillipke – [email protected]

READ  Bohater Auschwitz: Parkland Entertainment robi krok

Przydatne linki:
Digital Dragons — oficjalna strona internetowa
Cyfrowy smok – Facebook
Cyfrowy Smok – Twitter
Cyfrowy Smok – LinkedIn
Cyfrowy smok – YouTube

O partnerach:
Małopolskie Jest głównym partnerem wydarzenia. Władze województwa realizują szereg projektów, które służą innowacyjności i rozwojowi gospodarczemu Małopolski oraz jej atrakcyjności dla inwestorów. Małopolska to idealna lokalizacja do prowadzenia biznesu, zwłaszcza opartego na nowych technologiach.

Kraków To nowoczesne miasto, które zatrudnia ponad milion osób. Kraków jest domem dla 140 000 studentów, 23 uczelni wyższych i ponad 200 międzynarodowych firm, które zatrudniają blisko 80 000 osób w sektorach takich jak finanse, informatyka, usługi, badania i rozwój oraz analityka biznesowa. Rozwój miasta opieramy m.in. na inteligentnym zarządzaniu, wzmacnianiu sektora nowoczesnych usług oraz badaniach i rozwoju. Dlatego stawiamy na innowacyjność i efektywną współpracę nauki, biznesu i samorządu.

łatwa obsługa Złoty sponsor wydarzenia. To zespół ponad 600 osób z doświadczeniem w obszarach takich jak VR, AI, Machine Learning, Big Data, a także tworzenie oprogramowania podstawowego, projektowanie doświadczeń, DevOps i wiele innych obszarów. Firma jest obecna w pięciu lokalizacjach w Polsce – we Wrocławiu, Gliwicach, Białymstoku, Poznaniu i Warszawie. SoftServe to więcej niż technologia i pomysły – to miejsce, w którym utalentowani i ambitni ludzie mogą rozwijać swoją pasję!

PixelAnt Złoty sponsor wydarzenia. Współpracuje z Grupą Sumo nad niektórymi z najpopularniejszych marek gier AA+/AAA (np. Forza Horizon, Hitman, Sackboy) i współpracuje z największymi partnerami w branży gier (Microsoft, Sony, Nvidia, AMD, Intel, WB). W tym roku firma wypuszcza własny adres IP oparty na silniku Unreal Engine. Dla tej marki nie ma rzeczy niemożliwych!

Wysadź To Złoty sponsor wydarzenia. Jest jednym z największych producentów i wydawców gier mobilnych na świecie. Wydają własne, autorskie gry, a także projekty tworzone we współpracy ze studiami z całego świata. To grupa wysoce doświadczonych specjalistów w zakresie rozwoju, publikacji, UA, monetyzacji reklam i wywiadu biznesowego. W BoomBit z pasją projektują gry, realizując swoje marzenia o dostarczaniu rozrywki setkom milionów użytkowników z całego świata, od USA po Chiny. Wśród jego hitów są nieoficjalne tytuły, takie jak Ramp Car Jumping i Slingshot Stunt Driver, a także gry ze średniej półki, takie jak Hunt Royale i Idle Inventor. Budują własne narzędzia produkcyjne i sprzedażowe, które pozwalają im wypuszczać wysokiej jakości gry o zwiększonym potencjale monetyzacyjnym. Opublikujmy razem grę!

READ  Zabójczy film Netflixa trafia do pierwszej dziesiątki

O cyfrowym smoku:

Digital Dragons to obecnie jedno z największych międzynarodowych wydarzeń dla branży cyfrowej rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym celem Digital Dragons jest stworzenie platformy współpracy business-to-business (B2B) w ramach polskiego sektora gier, jednego z najintensywniej rozwijających się sektorów branż kreatywnych. Ubiegłoroczna edycja Digital Dragons, która po raz pierwszy odbyła się online, przyciągnęła 2900 uczestników, w tym 1100 firm z 65 krajów. Wśród przedstawicieli branży cyfrowej rozrywki znalazły się czołowe firmy polskie i zagraniczne. Do dwóch konkursów: Indie Celebration i Digital Dragons Indie Showcase zgłoszono 366 projektów z 30 krajów, a media dotarły do ​​ponad 1,5 mln osób. W 2021 r. Digital Dragons odbędzie się online jako seria wydarzeń organizowanych od maja do września.

O Krakowskim Parku Technologicznym:

Krakowski Park Technologiczny (KPT) od 20 lat przyczynia się do tworzenia odpowiednich warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. Od 10 lat zarządza inkubatorem technologicznym dla startupów IT. KPT inspiruje społeczność startupową, organizując różne wydarzenia, w tym warsztaty, hackathony i konferencje, które pomagają weryfikować koncepcje biznesowe. Poza tym obsługuje oprogramowanie akceleracyjne KPT ScaleUp. Firmy mogą liczyć na wstępne wsparcie finansowe, ulgi podatkowe oferowane przez program Polska Strefa Inwestycji oraz preferencyjne warunki najmu powierzchni biurowej. KPT koncentruje się w szczególności na Industry 4.0 i branży gier wideo. Jest flagową spółką konsorcjum hub4industry, którego celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia firmom chcącym wdrażać rozwiązania Przemysłu 4.0. KPT jest także organizatorem Digital Dragons – wiodącego wydarzenia branży gier w Europie. KPT współpracuje również z międzynarodowym EIT Digital, którego celem jest napędzanie transformacji cyfrowej w Europie.