Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Galaxy S23 otrzymuje stabilną aktualizację Androida 14 (One UI 6.0) w Australii – SamMobile

Galaxy S23 otrzymuje stabilną aktualizację Androida 14 (One UI 6.0) w Australii – SamMobile

Kilka dni temu Samsung wypuścił stabilną aktualizację Androida 14 dla serii Galaxy S23, jednak aktualizacja nadal nie jest dostępna na całym świecie. Jednak firma codziennie rozszerza wdrażanie nowego, ważnego oprogramowania. Najnowszym regionem, w którym dostępna jest stabilna aktualizacja One UI 6.0 dla Galaxy S23, jest Australia.

Australijskie Galaxy S23 otrzymają stabilną aktualizację One UI 6 opartą na systemie Android 14

Aktualizacja One UI 6.0 dla systemu Android 14 jest już dostępna dla Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra w Australii. Aktualizacja jest dostarczana wraz z wersją oprogramowania sprzętowego S91xBXXU3BWJMRozmiar pliku do pobrania wynosi około 3074 MB. Niestety nie obejmuje poprawki zabezpieczeń z listopada 2023 r., którą Samsung zaczął wdrażać na kilku telefonach w ciągu ostatniego tygodnia.

Ponieważ jest to poważna aktualizacja oprogramowania, najlepiej wykonać kopię zapasową swoich danych osobowych przed zainstalowaniem aktualizacji One UI 6.0 na Galaxy S23. Możesz sprawdzić nową aktualizację, przechodząc do Ustawienia » aktualizacja systemu I podsłuchiwanie Ściągnij i zainstaluj. Nowy plik oprogramowania sprzętowego dla australijskich urządzeń z serii Galaxy S23 jest już dostępny w naszej bazie danych oprogramowania sprzętowego i można go pobrać w celu ręcznej aktualizacji nowego oprogramowania za pomocą narzędzia Odin.

Najważniejsze funkcje i zmiany One UI 6.0

One UI 6.0 to pierwsza duża aktualizacja systemu operacyjnego Android dla serii Galaxy S23. Wprowadza kilka nowych funkcji i zmian konstrukcyjnych, które można zobaczyć w szczegółowym filmie One UI 6.0 poniżej. Zmiany te obejmują zupełnie nowy układ szybkiego panelu, zaktualizowany wygląd powiadomień, nowy widżet odtwarzacza multimedialnego w obszarze powiadomień, ekran blokady z animacją w kształcie fali oraz nową sekcję baterii w aplikacji Ustawienia.

Aktualizacja wprowadza także ulepszone aplikacje giełdowe, w tym nowy wygląd aplikacji Aparat, która jest teraz łatwiejsza w obsłudze. One UI 6.0 oferuje także dwuręczny gest przeciągania i upuszczania, który umożliwia zaznaczanie wielu plików i przenoszenie ich z jednej lokalizacji do drugiej. Otrzymuje także dedykowane widżety aparatu i informacje o pogodzie. Udoskonalono także funkcje edycji zdjęć i wideo oraz powiązany interfejs użytkownika.

READ  Jak zdobyć Hoopa i daty rozpoczęcia zadań w Pokmon Go Explained • Eurogamer.net

Dziękuję za tę wskazówkę, Nicholas Chaplin!