Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Funkcja dla australijskich podróżników została ujawniona po tym, jak mężczyzna znalazł zniszczoną torbę po locie Rex Airlines

Judd Hopman dla Daily Mail Australia

07:55 21 kwietnia 2023 Zaktualizowano o 08:11 21 kwietnia 2023

  • Po locie zajęto torbę podróżną
  • Torba ma nawet „brakujące koło”
  • Rex Airlines dały mu nowy bagaż
  • Youssef Tabash jest z tego dumny

Podróżnik chwalił się, że dostał nową walizkę po tym, jak odkrył, że jego bagaż rejestrowany został poważnie uszkodzony podczas lotu regionalnego.

Youssef „Yi” Tabish stał się popularny w mediach społecznościowych w środę, kiedy odkrył, że jego mała walizka Royal Baggage ma pęknięcia i zgubiła koło po złapaniu lotu Rex Airlines.

Post opatrzony podpisem: „Możesz złożyć skargę w linii lotniczej, a oni zwrócą ci koszty torby”. Zachowaj dowody, bo cię o to poproszą.

Nagranie z wideo pokazało, jak wchodzi w interakcję z karuzelą bagażową na lotnisku, gdy bada popękany, twardy plastik w swojej walizce.

„Rex, co do diabła zrobiłeś z moją torbą? [It’s even] – powiedział oglądając szkody.

Zabrał swoją torbę do biura linii lotniczych, podczas gdy drugie wideo ujawniło pracownika z emoji z aureolą, który robi zdjęcie szkód.

Youssef „Yoi Tabash” (na zdjęciu ze swoim partnerem) opublikował w środę w mediach społecznościowych, ujawniając cechę podróżnika, której nie był świadomy.
TikTokker odkrył, że jego mała królewska walizka jest pęknięta i brakuje jej koła (na zdjęciu) po locie, który odbył z Rex Airlines

Pracownik został następnie sfilmowany, jak otwiera pudełko, zanim wręcza panu Tabbiche zupełnie nową szarą torbę Wanderlite w miejsce zepsutej.

TikTokker powiedział, że przejrzenie tego procesu zajęło mu 10 minut i podziękował liniom lotniczym.

„Wyprowadźmy chłopców, starymi i nowymi” – powiedział w wizji, podczas gdy jego koledzy z klasy gratulowali mu wymiany toreb.

„Kupiłeś sobie nową torebkę, Youi… Wanderlite kontra stary dzieciak Royal Bag” — mówi przyjaciel poza kamerą.

Pan Tabbiche udzielił „wyciągniętej z lekcji” rady tym, których rzeczy chcą się pozbyć.

„Zabierz je na wycieczkę, a ubezpieczenie to pokryje, a otrzymasz zupełnie nową torbę za darmo” – powiedział.

Obserwatorzy online dzielili się własnymi historiami o nieuchwytnym bagażu, podczas gdy inni zastanawiali się, dlaczego torba działa.

„Ktoś nie chciał tego dnia pracować” – zażartował jeden z komentatorów.

Powinieneś zobaczyć co [one airline] Zrobiłem dla mojej torby partnerów. Trzeci twierdził, że jego bielizna była na nosidełku.

Inny powiedział: „Nie sądzę, żeby Rex miał coś wspólnego z torbami, kontrahenci na lotnisku to ci, którzy robią torby dla wielu różnych samolotów i firm”.

Powiedział w wizji (na zdjęciu), podczas gdy jego towarzysze gratulowali mu wymiany toreb: „Wyjdźmy ze starym z nowym”.
Pracownik linii lotniczej dał panu Tabbiche nową szarą walizkę Wanderlite w miejsce zniszczonej

Jednak sceptyczni komentatorzy stwierdzili, że królewska teczka „rzeczywiście może być zepsuta”.

Tymczasem na stronie internetowej Rex Airlines podano, że bagaż zagubiony lub uszkodzony w wyniku zaniedbania należy zdeponować i zgłosić w ciągu trzech dni od zdarzenia na lotnisku docelowym.

Bagaż musi mieć również przywieszkę termiczną do bagażu, która jest nadal przyczepiona i może być widoczna dla personelu REX.

Daily Mail Australia skontaktował się z Rex Airlines w celu uzyskania komentarza.

READ  Dietetyk Paula Norris dzieli się metodami oszczędzania kalorii, o których musisz wiedzieć