Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Funkcja dla australijskich podróżników została ujawniona po tym, jak mężczyzna znalazł zniszczoną torbę po locie Rex Airlines

Funkcja dla australijskich podróżników została ujawniona po tym, jak mężczyzna znalazł zniszczoną torbę po locie Rex Airlines

Judd Hopman dla Daily Mail Australia

07:55 21 kwietnia 2023 Zaktualizowano o 08:11 21 kwietnia 2023

  • Po locie zajęto torbę podróżną
  • Torba ma nawet „brakujące koło”
  • Rex Airlines dały mu nowy bagaż
  • Youssef Tabash jest z tego dumny

Podróżnik chwalił się, że dostał nową walizkę po tym, jak odkrył, że jego bagaż rejestrowany został poważnie uszkodzony podczas lotu regionalnego.

Youssef „Yi” Tabish stał się popularny w mediach społecznościowych w środę, kiedy odkrył, że jego mała walizka Royal Baggage ma pęknięcia i zgubiła koło po złapaniu lotu Rex Airlines.

Post opatrzony podpisem: „Możesz złożyć skargę w linii lotniczej, a oni zwrócą ci koszty torby”. Zachowaj dowody, bo cię o to poproszą.

Nagranie z wideo pokazało, jak wchodzi w interakcję z karuzelą bagażową na lotnisku, gdy bada popękany, twardy plastik w swojej walizce.

„Rex, co do diabła zrobiłeś z moją torbą? [It’s even] – powiedział oglądając szkody.

Zabrał swoją torbę do biura linii lotniczych, podczas gdy drugie wideo ujawniło pracownika z emoji z aureolą, który robi zdjęcie szkód.

Youssef „Yoi Tabash” (na zdjęciu ze swoim partnerem) opublikował w środę w mediach społecznościowych, ujawniając cechę podróżnika, której nie był świadomy.
TikTokker odkrył, że jego mała królewska walizka jest pęknięta i brakuje jej koła (na zdjęciu) po locie, który odbył z Rex Airlines

Pracownik został następnie sfilmowany, jak otwiera pudełko, zanim wręcza panu Tabbiche zupełnie nową szarą torbę Wanderlite w miejsce zepsutej.

TikTokker powiedział, że przejrzenie tego procesu zajęło mu 10 minut i podziękował liniom lotniczym.

„Wyprowadźmy chłopców, starymi i nowymi” – powiedział w wizji, podczas gdy jego koledzy z klasy gratulowali mu wymiany toreb.

„Kupiłeś sobie nową torebkę, Youi… Wanderlite kontra stary dzieciak Royal Bag” — mówi przyjaciel poza kamerą.

Pan Tabbiche udzielił „wyciągniętej z lekcji” rady tym, których rzeczy chcą się pozbyć.

„Zabierz je na wycieczkę, a ubezpieczenie to pokryje, a otrzymasz zupełnie nową torbę za darmo” – powiedział.

Obserwatorzy online dzielili się własnymi historiami o nieuchwytnym bagażu, podczas gdy inni zastanawiali się, dlaczego torba działa.

READ  Android 14 Beta wprowadza do Pixela 3 konfigurowalne zegary ekranu blokady

„Ktoś nie chciał tego dnia pracować” – zażartował jeden z komentatorów.

Powinieneś zobaczyć co [one airline] Zrobiłem dla mojej torby partnerów. Trzeci twierdził, że jego bielizna była na nosidełku.

Inny powiedział: „Nie sądzę, żeby Rex miał coś wspólnego z torbami, kontrahenci na lotnisku to ci, którzy robią torby dla wielu różnych samolotów i firm”.

Powiedział w wizji (na zdjęciu), podczas gdy jego towarzysze gratulowali mu wymiany toreb: „Wyjdźmy ze starym z nowym”.
Pracownik linii lotniczej dał panu Tabbiche nową szarą walizkę Wanderlite w miejsce zniszczonej

Jednak sceptyczni komentatorzy stwierdzili, że królewska teczka „rzeczywiście może być zepsuta”.

Tymczasem na stronie internetowej Rex Airlines podano, że bagaż zagubiony lub uszkodzony w wyniku zaniedbania należy zdeponować i zgłosić w ciągu trzech dni od zdarzenia na lotnisku docelowym.

Bagaż musi mieć również przywieszkę termiczną do bagażu, która jest nadal przyczepiona i może być widoczna dla personelu REX.

Daily Mail Australia skontaktował się z Rex Airlines w celu uzyskania komentarza.