Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fundacja Heroes Foundation z siedzibą w Dothan publikuje zwiastun filmu, aby zwrócić uwagę na amerykańskiego bohatera |  wiadomości lokalne

Fundacja Heroes Foundation z siedzibą w Dothan publikuje zwiastun filmu, aby zwrócić uwagę na amerykańskiego bohatera | wiadomości lokalne

Genesis Productions LLC, stworzona i będąca własnością Jamisona, Cioseka i ich partnera scenarzysty Sheldona Barta, jest firmą producencką związaną z Illuminate America’s Heroes, która jest właścicielem wszystkich praw filmowych do tej historii.

Zwiastun trzyminutowego filmu można obejrzeć na stronie otwierającej Illuminate America’s Heroes at www.illuminateamericasheroes.com.

Ten dynamiczny zwiastun filmowy okazał się kluczowym narzędziem hakerskim, umożliwiającym Genesis Productions znalezienie ważnego międzynarodowego partnera koprodukcyjnego i prowadzenie dyskusji z przedstawicielami najlepszych reżyserów i talentów aktorskich z Hollywood, aby ten heroiczny film stał się rzeczywistością dla całego świata zobaczyć.

Witryna Illuminate America’s Heroes w ciągu ostatnich 10 lat promowała ten bohaterski i inspirujący projekt filmowy na całym świecie za pomocą ponad 30 ogólnoświatowych komunikatów prasowych i 10 głównych historii medialnych, które są zawarte na stronie internetowej Illuminate America wraz z filmami wideo. Więcej szczegółowych informacji na temat tej bohaterskiej historii i projektu filmowego można znaleźć na stronie Fundacji wraz z danymi kontaktowymi.

Jak czytamy w trzyminutowym filmie, polski rząd i jego różne agencje, takie jak Ministerstwo Kultury i Instytut Sztuki Filmowej, są gotowe zapewnić niezbędne fundusze, aby ten film stał się rzeczywistością i zainspirował cały świat, jeśli Genesis Productions może Zachowaj pierwszorzędnego hollywoodzkiego reżysera i głównego aktora, aby zagrać rolę Meriana Coopera.

READ  Pokazy, jedzenie, imprezy i nie tylko