Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fridamania produkuje nadchodzący serial telewizyjny opowiadający o życiu i pracy Kahlo

Freedamania.„To realna rzecz. Żyje i rośnie. Wraz z wieloma filmami, dokumentalnymi i krótkometrażowymi o życiu i twórczości artysty, nie wspominając o laureatce z 2002 roku. biografia „Fridy” Również o jej życiu i pracy będziemy mieli teraz serial telewizyjny – zgadliście – jej życie i pracę.

w reklamie od różnorodny, wnuczka Fridy, Mara Romeo Kahlo, Doniesiono, że serial przedstawia artystę „tak, jak nigdy wcześniej tego nie widziałeś”.

Czy prawdziwa Frida Kahlo wstanie?

Czy masz na myśli, że w tej historii jest coś więcej, niż jest opowiedziane w autobiografii, czy co? książka Cytat z – Hayden Herrera 1983 . książka Frida: biografia Fridy Kahlo ”?

Jasne, jej fani chcieliby wiedzieć.

Od jej śmierci w 1954 roku Frida Popularność się rozprzestrzeniła. Jej twarz pojawia się na koszulkach, skarpetkach i tym, czego nie widać nawet na lakierze do paznokci. Madonna Nazywa ją osobistym bohaterem.

Tak to idzie Fridamania. Ha Moda meksykańska To sprawiło, że stał się popularny wśród odbiorców mody. Jej związki z obiema płciami ustawiają ją w zgodzie z bezpłciowym tłumem, a jej intensywna niezależność czyni ją feministyczną ukochaną. Osoby niepełnosprawne również mogą to preferować. Co jeszcze chcesz wiedzieć?

Kahlo Jej popularność pokazała jej przebiegłą twarz w Muzeum Dallas W 2017 roku 1100 kobiet przebrało się za artystkę, aby uczcić jej 110. urodziny.

I zdobądź to. nawet Harvard Włącza profesor Kahlo do prac domowych swoich uczniów.

Maria Luisa Barra Velascoktóry specjalizuje się w lingwistyce hiszpańskiej, wziął lekcje, aby dowiedzieć się o obecności Kahlo w ich społecznościach – czy to lakier do paznokci, błyszczyk do ust, restauracja w stylu Kahlo czy mydło w kostce.

Następnie poprosiłem ich, aby podzielili się swoimi odkryciami na portalu internetowym z innymi krajami, takimi jak Afryka Południowa I Brazylia – podobno w duchu „Jesteśmy światem”.

READ  Festiwal filmowy poszerza horyzonty o kino europejskie

Można powiedzieć, że profesor nie tylko uczestniczył w Fridamaniaale też ją utrwala.

Oczywiście nie jest to pierwsza obsesja na świecie. W latach 60. celem był ekstremizm BeatlesiAngielski zespół rockowy. Taki fan niekoniecznie jest złą rzeczą. Patrząc na wszystkie masowe strzelaniny w USA, Fridamania Wydaje się nieszkodliwe dla manii.

Martwi mnie to, co serial telewizyjny zrobi z życiem, twórczością i sztuką tego rzekomo nieznanego artysty. Myślę o CV, które zasługuje na uznanie „Żądza życia” W 1956 z Kirkiem Douglasem van Gogh Co doprowadzało go do szaleństwa.

Douglas atakuje swoje obrazy z taką samą zaciekłością, z jaką walczył Niemcy w filmie „Ścieżki chwały” Zmień to w karykaturę.

naciągać prawdę?

zaproponuje serial telewizyjny O Kahlo też zniekształcić? Cel wnuczki jej siostry, aby „zaoferować wyjątkową perspektywę opartą na ukazaniu, jak artystka »naprawdę żyje swoim życiem«” rodzi pytania.

Na ile wnuczka znała życie osobiste artysty? Czy to nie? Herrera Biografia, na której się opiera Biografia były oparte? Jeśli tak, to duży sceptycyzm.

© Wszelkie prawa zastrzeżone