Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Freya Allan Wiedźmin radzi sobie ze sławą, ucząc się od Henry’ego Cavill

MANILA, Filipiny – brytyjska aktorka Freya Allan osiągnęła swój największy przełom i została przedstawiona światowej publiczności dzięki epickiemu filmowi akcji fantasy Wiedźmin.

To było w 2019 roku, kiedy filipińska gwiazda została po raz pierwszy przedstawiona nowicjuszowi, który przejął jedną z najważniejszych postaci w serialu Netflix.

Wschodząca gwiazda została obsadzona jako Ciri, księżniczka „z niebezpiecznym sekretem” w serii bestsellerowych książek i opowiadań polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego. Jeśli nie wiesz, Wiedźmin jest osadzony w fikcyjnym świecie kontynentu i skupia się wokół Geralta z Rivii – granego przez Supermana Henry’ego Cavill – samotnego wilka „wiedźmina”, znanego również jako wyszkolony pogromca potworów z nadprzyrodzonymi zdolnościami uprawnienie.

Dwa lata po rozpoczęciu pierwszego sezonu – który stał się trzecim najczęściej oglądanym anglojęzycznym serialem wszech czasów po Bridgerton Season 1 i Stranger Things Season 3 – STAR zdołał dogonić 20-letnią Freyę dzięki ekskluzywnemu wywiadowi z Zoomem.

„Tak naprawdę nie wiem, jakie były moje oczekiwania” – wspominała swoje doświadczenia z pierwszego sezonu Freya. “Myślę, że przez cały ten czas byłem tylko zagubionym szczeniakiem. Nie byłem do końca pewien, co się dzieje. Nie wiedziałem, czy odniesie sukces, czy nie.”

Ale po globalnym sukcesie pierwszego sezonu czułem się pewniej, że serial wchodzi w drugi sezon. „Myślę, że zdecydowanie tak jest w sezonie 2. Sezon 2 jest o wiele bardziej elegancki i przyjemniejszy wizualnie” – powiedziała.

Freya zwróciła uwagę, że było wiele rzeczy, które kochała w rozwoju swojej postaci, Ciri w sezonie 2.

„Uwielbiałem robić inne rzeczy niż bieganie po lesie (śmiech). Współ-gwiazd Cavill, Kim Bodnia (która jest jedną z nowych twarzy w serialu) i Anya Chalotra.

Powiedziała dalej: „A także, wiesz, dużo się dzieje, próbuje poradzić sobie z tą siłą, którą ma, i naprawdę ciężko trenuje, ponieważ chce być Wiedźminem. Dużo się dzieje. Ma wszystkie te rzeczy, którymi musiała się bawić. A ty to odkrywasz, co jest bardzo ekscytujące.

READ  Wygodne buty - trampki na sterydach

Freya powiedziała, że ​​czuła, że ​​jej życie w jakiś sposób odzwierciedla to, co przeżyła Ciri od pierwszego do drugiego sezonu. Ma wiele podobieństw z Siri.

„Czułem się, jakbyśmy byli na równi ze sobą, biorąc pod uwagę fakt, że miałem tylko 16 i 17 lat, i chodziłem do szkoły w Oksfordzie i podczas mojej pracy magisterskiej, i byłem z tym wszystkim dość twardy , a potem nagle wylądowałem w tej wielkiej roli, musząc codziennie doświadczać dorosłego życia pracy i przebywania z dorosłymi.

“Myślę, że wyglądało to tak, przez co przechodziła Ciri. Miała takie spokojne życie, jak księżniczka, z tyloma teściami wokół i jest w tym bezpieczeństwo, które czułem, było ekwiwalentem tego, kiedy byłem w szkoły. I nagle została rzucona w wielki świat. Zauważyłem. Bardzo łatwo było się w to dostać.

“Ogólnie mamy wiele podobieństw. Ma dużo motywacji, dużo determinacji, dużo emocji. I upór, czyli zdecydowanie ja. Więc jej dusza jest bardzo podobna do mojej.”
Wraz z sukcesem Wiedźmina i fandomu przyszła też sława. Jak sobie z tym poradziłeś?

“Szczerze mówiąc, wcale tak nie czuję. Myślę, że poza liczbą obserwujących, które mam teraz na Instagramie, tak naprawdę nie czuję się tak” – otworzyła.

„Myślę, że najważniejsze jest to, że kiedy poznajesz nowych ludzi w branży, pojawia się coś w rodzaju:„ Czy będzie cię inaczej traktował? ”(To) moją główną troską jest serial. Ale poza tym mam szczęście, że mam nie zmieniłem się jeszcze w żadnego szalonego aktora, wiesz… Czuję się taki szczęśliwy i naturalną istotę. Nie czuję się ponad nikim innym, ani nie powinieneś czuć.

Freya podkreśliła, że ​​nic się nie zmieniło. „Wiesz, mam swoją rodzinę, zawsze jestem w Oksfordzie, co jest bardzo podstawowe i mam wszystkich moich przyjaciół ze szkoły. Nie czuję dużej zmiany, a nawet gdybym to zrobił, mam nadzieję, że zachowam taką prawdziwą Freyę …i nie utknąć w tej pozycji sławy” .

READ  US Bank wydaje dwie zabezpieczone karty kredytowe

Powiedziała jednak, że bycie częścią słynnego projektu, takiego jak Wiedźmin, ma pozytywną stronę. “Ostatecznie jest to wynik bycia w serialu, filmie lub czymś, co działa naprawdę dobrze. To pozytywna rzecz, ale po prostu musisz sobie z tym poradzić we właściwy sposób”.

Jeśli nie oglądałeś jeszcze 2 sezonu Wiedźmina, jedną z długo oczekiwanych części jest spotkanie Geralta i Ciri i więcej o ich splecionych losach.
W poprzednim wywiadzie, Freya powiedziała The STAR, wiele się nauczyła pracując z Henrym, będąc główną gwiazdą i najbardziej doświadczonym aktorem.

Potem powiedziała: „Odbyliśmy kilka naprawdę świetnych rozmów, w których rozmawiałeś ze mną, wiesz, przez różne rzeczy. Martwiłam się, co się stanie po premierze serialu i tak dalej, ponieważ oczywiście, wiesz, zaczął grać, gdy był w pobliżu 17.”

„Więc on trochę wie, jak mogę się czuć, więc naprawdę miło było to zdobyć, czujesz się naprawdę wspierany. I wspaniale jest mieć kogoś, z kim można porozmawiać o rzeczach, o których nie wiem, a inni ludzie w moim życiu nie nie wiem o tym, ale on wie”. To dlatego, że ma duże doświadczenie w branży i zajmuje się wszystkim, co się z tym wiąże”.

Podczas kręcenia drugiego sezonu Freya wciąż miała okazję poprosić Henry’ego o radę.
„Kiedy poprosiłem o radę, chodziło o praktyczność stojącą za tą branżą, ponieważ oczywiście może trochę więcej nawigować – rzeczy, które niekoniecznie są lub rzeczy, które są bardziej poza rzeczywistą pracą (działaniem). Praca z nim była świetnie. Staliśmy się naprawdę świetnym zespołem.”

A kiedy pojawiał się problem, który musieliśmy rozwiązać na scenie, wspieraliśmy się nawzajem. To była zabawa!”

Sezon 2 Wiedźmina jest już dostępny w serwisie Netflix i znajduje się obecnie na liście 10 najlepszych na platformie streamingowej.