Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

French Open: tabele | wiadomości tenisowe

Alexander Zverev, Felix Auger-Aliassime, Anas Jabeur, Maria Scarry i Hiszpan Carlos Alcaraz biorą udział w dniu otwarcia French Open w Roland Garros. Gra zaczyna się o 10 rano (GMT) na wszystkich stadionach

Ostatnia aktualizacja: 21.05.22 23:50

Philippe Chatrier będzie na pełnych obrotach na tegorocznym French Open

Medal of Play pierwszego dnia French Open z Alexander Zverev, Ons Jabeur, Maria Saccari i Carlos Alcaraz, wszyscy przybyli na boisko.

(Wszystkie godziny są w GMT)

Dwór Philippe Chatrier

10:00: 6 Anas Jaber (Tunezja) – Magda Linate (Polska)

9 – Felix Auger-Aliassime (Kanada) – Juan Pablo Farias (Peru).

Clara Borel (Francja) – 4 – Maria Sakkari (Grecja)

Juan Ignacio Londero (Argentyna) — 6 — Carlos Alcaraz (Hiszpania)

Susan Lenglin Sąd

10:00: Sloane Stephens (USA) v Julie Niemeyer (Niemcy).

23- John Isner (USA) – Quentin Halles (Francja)

3- Alexander Zverev (Niemcy) – Sebastian Offner (Austria).

Kristina Mladenovic (Francja) – 17 – Leila Fernandez (Kanada)

Dwór Simon Mathieu

10:00: Hugo Delin (Boliwia) – Dominic Thiem (Austria)

Kaia Kanepi (Estonia) – 10-Garbin Muguruza (Hiszpania)

Fabio Fognini (Włochy) – Aleksiej Poperin (Australia)

18- Coco Gough (USA) – Rebecca Marino (Kanada).

Kort 6

10:00: Sorana Cerstia (Rosja) – Tatiana Maria (Niemcy).

Andrey Kuzniecow – Diego Schwartzman (Argentyna)

Talon Grixpur (NED) — Alejandro Davidovic Fokina (Hiszpania)

Elena Gabriella Ross (Rosja) – Elise Mertens (Belgia).

Sąd 7

10:00: Grigor Dimitrov (Paul) – Marcos Giron (USA).

Carol Monet (Francja) – Carolina Mochova (CZE)

Bernarda Pera (USA) – Jill Tishman (Chiny).

Albert Ramos Vinolas (Hiszpania) – Tanasi Kokinakis (Australia)

Sąd 8

10:00: Jazz Bidney (wolny) – Christopher O’Connell (Australia).

Pablo Kieva (Euro) – Jenson Broxby (USA).

Astra Sharma (Australia vs Varvara Gracheva

Miriam Björklund (Szwecja) – Donna Vekic (Chorwacja)

Sąd 9

10:00: Daniel Altamayr (Niemcy) v Jaume Munnar (Hiszpania).

Alexandra Sasnovich vs Xinyu Wang (Chiny)

Olga Danilovich (SRB) – Dalma Galvi (Hon).

Michael MM Oh (USA) – Bernabé Zapata Mirales (Hiszpania).

Sąd 12

10:00: Beatriz Haddad Maya (Brazylia) – Cristina Boca (Hiszpania).

Butik Van de Zandschulp (Ned) – Pavel Kotov

Camilo Ugo Carabile (Argentyna) — Aslan Karatif

Lauren Davis (USA) – Marie Bozkova (Czechy)

Sąd 13

10:00: Borna Couric (Czechy) – Carlos Taberner (Hiszpania).

Katerina Sinyakova (Czechy) – Petra Martic (Czechy).

Alison van Uytvanck (Belgia) – Anne Lee (USA)

Jason Kepler (Australia) – Dennis Kudla (USA)

Sąd 14

10:00: Camila Osorio (Kolumbia) – Harmony Tan (Francja).

Taro Daniel (Japonia) vs Gregoire Barriere (Francja)

Nuno Burgess (Por) – Karen Chaczanow

Belinda Benczyk (Szwajcaria) – Rica Luca Jani (Hon).

Nie zapomnij śledzić nas na skysports.com/tennis, naszym koncie na Twitterze Umieść tweeta & Sky Sports – gdziekolwiek jesteś! Dostępne do pobrania teraz pod adresem – iPhone i iPad I Android

READ  Edward J. Maccabi 1940-2021 | Wiadomości, sport, praca