sport

Fredonia awansowała na ósme miejsce w klasie C | Wiadomości, sport, praca

Fredonia wspięła się na ósme miejsce w klasie C w najnowszym rankingu piłkarskim nowojorskiego Związku Zawodników Pisarzy.

Hillbillies (4-0, 3-0 klasa C South), dawniej nr 10, pokonali Salamankę 42-19 w ostatni piątek wieczorem na Veterans Park, gdy rozgrywający Nick Whitfield wykonał 22 podania na 253 jardy i dwa przyłożenia, jednocześnie pracując osiem razy . 51 jardów w dół. Strata spowodowała spadek Warriors (3-1, 2-1 Class C South) na 20. miejsce w klasie C po tym, jak wcześniej zajęli 11. miejsce.

Przeciwnik piątkowej nocy Southwestern (3-2, 2-1 klasa C Południe), przeciwnik Fredonii, pozostał honorowym wyborem w klasie C po tym, jak Gowanda/Pine Valley została zmuszona do przegrania zaplanowanego meczu z trojanami w zeszłym tygodniu.

Jamestown (5-0, 4-0 klasa A Południe) pozostał drugi w klasie A po pokonaniu South Park 35-12 w piątek na Strider Field. Jaylen Butera pobiegł na 192 jardy i cztery przyłożenia w zwycięstwie nad Sparks.

Red Raiders wracają do akcji w piątek w Hamburgu, honorowy wybór w tym tygodniu.

W klasie D Randolph (5-0, 3-0 klasa D) utrzymał trzecie miejsce, wygrywając 51-8 nad Portville w piątek. Zander Hind pobiegł na 238 jardów i trzy przyłożenia, jednocześnie trafiając na 30-jardowe podanie od rozgrywającego Carsona Conleya.

Kardynałowie zmierzą się z Silver Creek/Forestville w piątek w Silver Creek.

Clemmer/Sherman/Panama (4-1, 2-1 klasa D) pozostał piąty w klasie D po pokonaniu St Marys 33-15 w sobotnie popołudnie w Sherman. Trent Burchanowski pobiegł do lądowania, a Micah Willlink zdobył dwa lądowania w Wolfpacku.

Franklinville/Ellicottville (4-1, 2-1, klasa D) utrzymały się na dziewiątym miejscu w klasie D dzięki porażce 41-20 z Cattaraugus-Little Valley w zeszły piątek wieczorem. Lucas Marsh rzucił pięć przyłożeń w wygranej.

W ten piątek Clymer/Sherman/Panama i Tytani spotkają się we Franklinville z drugim graczem ligi na linii. Obie drużyny przegrały już z Randolphem. Rozstawienie nr 2 oznaczałoby ćwierćfinałowe pożegnanie z półfinałami w domu w Postseason.

READ  Bahrajn sprowadza walkę do Polski | sąd dzienny

Falconer/Cassadaga Valley/Male Grove (3-1, 2-0 Klasa C Południe) zadebiutował w rankingu w klasie C honorowym wyborem po wygranej 21-7 z Allegany-Limestone w sobotę.

Golden Cougars goszczą jezioro Chautauqua/Westfield/Falconer w piątek wieczorem w Bill Race Field.

Frewsburg (2:0) pozostał honorowym wyborem w 8-osobowym futbolu, mimo że nie grał żadnego meczu od 11 września. Niedźwiedzie mają wrócić do akcji w piątek w domu przeciwko Wellsville.

W klasie AA, Canisius był drugi, Bennett 19, Lancaster 23 i Clarence 25. Orchard Park to zaszczytny wybór, a Iona Prep z Catholic High School Football League jest numerem 1.

W klasie A Frontier zajmuje 16, a Grand Island 24, a Lockport, Starpoint, Sweet Home i Williamsville South to honorowe wybory. Dział 8 Garden City to nr 1.

Iroquois jest najwyżej sklasyfikowaną drużyną kategorii B, podczas gdy Albion zajmuje 11 miejsce, West Seneca East 17, a WNY Maritime 22. Cheektowaga, St. Mary’s, Maryvale i Pioneer to honorowe wybory.

Medina jest nr 1 w klasie C, Akron jest nr 4, podczas gdy Depew i Wilson są honorowymi wyborami.

Tioga to najlepsza drużyna klasy D, a Red Jacket to numer 1 w 8-osobowej piłce nożnej.

futbolowe dziewczyny

Freedonia awansowała na szóste miejsce w rankingu klasy B z Nichols nr 2 i Lewiston-Porter nr 4. Division I Bronxville jest nr 1. The Hillbillies (13-0-0, 9-0-0 CCAA West Division) pokonali Olina , Frontier i Dunkierka Westfield/Brockton w zeszłym tygodniu, zanim w poniedziałek pokonali Southwestern 2:1 w dogrywce.

Frewsburg to zespół numer 17 w rankingu klasy C, podczas gdy Portville jest na miejscu 4, a Division II Waterford jest na pierwszym miejscu. The Bears (9-2-0, 7-0-0 CCAA Central Division) pokonali North Collins w zeszłym tygodniu i Westfield/Brockton w poniedziałek.

Clarence jest na 2. miejscu w klasie AA, Lancaster na 13., Williamsville North na 20., a Św. Antoni z Katolickiego Stowarzyszenia Lekkoatletycznego na 1. miejscu.

READ  Grupa NENT nabywa prawa do Mistrzostw Świata FIFA Kobiet 2023 dla Polski - Digital TV Europe

W klasie A Grand Island jest na 5 miejscu, Williamsville East na 9, Niagara Whitfield na 11, a Dywizja III New Hartford na 1.

Dywizja III Polska jest nr 1 w kategorii D.

Piłkarze

North Collins zajmuje 15. miejsce w rankingu klasy D, a Division III Cincinnati zajmuje pierwsze miejsce. Orły (5-6-0, 2-5-0 CCAA Central Division) pokonały w zeszłym tygodniu Silver Creek/Forestville i Eden, ale przegrały z Chautauqua Lake. Następnie we wtorek Maple Grove pokonało Eagles 10-0.

W klasie AA, Williamsville North zajął czwarte miejsce, podczas gdy Division XI Brentwood zajął pierwsze miejsce.

W klasie A Williamsville East jest na 4. miejscu, Williamsville South na 7., Sweet Home na 10., a Division I Summers na 1.

East Aurora uplasowała się na siódmym miejscu w klasie B, Lewiston-Porter na 11., a Sekcja III Skaneateles na pierwszym miejscu.

Lafayette jest na 8 miejscu, a Portville na 11 w klasie C, gdzie Division II Maple Hill jest na 1.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment