Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Frank Lotito: Wieczna Wog |  folia atramentowa

Frank Lotito: Wieczna Wog | folia atramentowa

Podąża za jego popularną amerykańską komedią, która kończy lata 70. Smith dorastaW Melbourne scenarzysta i reżyser Frank Lotito widział wiele projektów i rozmach — w tym spotkanie z kierownictwem Warnera — gdy Covid siał spustoszenie w produkcji na całym świecie.

Po powrocie do Australii, gdzie pandemia wydawała się być lepiej opanowana, podążył za tym z ambicjami kierowania z Chłopcy Woggów na zawszenajnowszy rozdział popularnej serii Nicka Giannopoulosa.

Chłopcy Woggów na zawsze Nieoficjalne zamknięcia Chłopak Woog trylogia, poprzedzona 2000 Woj Boy i 2010 Królowie Mykonosz potężną zdolnością Lotito do czerpania z australijskiej nostalgii za serialem – po spędzeniu kilku lat jako tytułowy Wog Boy i występowaniu w wielu teatralnych produkcjach Wog-verse – przynosząc nową, ale znajomą przygodę z leniwymi bohaterami filmowymi Steve Karamitsis (Giannopoulos) i Frank (Vince Colosimo).

Mówiłem głośno o rozczarowaniu, które odczuwałem z drogi Smith dorasta Był sprzedawany i dystrybuowany po początkowym sukcesie na festiwalach filmowych. Czy doświadczenie wpłynęło na Twoje ambicje jako reżysera?

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Montrealu otworzyliśmy Smith dorasta. Zagraliśmy jednocześnie osiem pokazów i blisko dwa i pół tysiąca osób oglądało film w tym samym czasie. To była sensacja, ale niestety dystrybutor wstrzymał film na rok. Więc sprawy nie do końca się uspokoiły.

Ale Nick Giannopoulos widział Smith dorasta I naprawdę go kochałam. I dała mi pracę jako przewodnik Chłopcy Woggów na zawsze Na podstawie badania, które zobaczył”.

Pracowałem z Nickiem Giannopoulosem i Chłopak Woog Wcześniej przywilej, ale jako aktor teatralny. Czy dziwnie było stanąć za kamerą w celu uzyskania kierunku, zamiast interakcji jeden na jednego z tymi postaciami?

„Tak, to znaczy, rozpocząłem karierę w tej branży jako aktor. W szczególności jako komik. Nie lubię używać tego słowawow„Komedia, nigdy tego nie robiłem”ten który„.Ale moja komedia była oparta na moim wychowaniu jako włosko-australijski, więc jest sklasyfikowana jako”komedia lub ’Komedia etnicznaAle tak naprawdę tylko opowiadałem historie.

„Zaprzyjaźniłem się z Vincem Colosimo, aw 2014 roku byłem w USA, aby wyprodukować kolejny film. Zadzwonił do mnie Nick Giannopoulos, który zaproponował mi pracę w Chłopak Woog Mój występ na scenie w 2015 roku, ponieważ widział niektóre z moich prac w Internecie. Dostałem czteromiesięczną przerwę, więc poszedłem i wystąpiłem na scenie z chłopakami, z Vincem, Nickiem i Alexem Demetriadesem.

READ  Adrian Ciepichal wybiera Warner MD w Polsce, ponieważ krajowy rynek nagrań muzycznych przenosi się do nadawania | załączniki

„Szczerze mówiąc, oderwałem się od tych rzeczy w tamtym czasie. Po prostu czułem, że to już nie jest dla mnie wyzwanie. I naprawdę chciałem przejść do filmu i telewizji.

„Ale przez cały czas, gdy mieliśmy próby, myślałem: 'Czy to jest zabawne, czy ludzie naprawdę przyjdą i obejrzą te rzeczy?’ Ale otworzyliśmy show i był to ogromny sukces.

„Myślę, że to taka nostalgiczna rzecz, ponieważ serial był już zrobiony i Woj Boys na żywo Przedstawienie teatralne, a więc aktualna publiczność, fani, przychodzili i oglądali przedstawienie, a potem przychodziły też dzieci i oglądały przedstawienie. Taka nowa generacja publiczności.

„Graliśmy, dopóki nie skończyły się nam przedstawienia. Graliśmy w Her Majesty’s Theatre [in Melbourne] Wyprzedawaliśmy się co wieczór i wystawialiśmy przedstawienia w Sydney’s Anmore Theatre, które mogło pomieścić 2000 osób, i wyprzedaliśmy się każdego wieczoru. A potem pod koniec trasy zapytaliśmy: „Czy powinniśmy iść dalej?” Mogliśmy grać cały rok, ale musiałem wrócić do Stanów i zrobić kolejny film, więc nie mogliśmy.

Ale kiedy zobaczył Nicka Smith dorastaZobaczył, że naprawdę chcę pokierować rysami i trzymał mnie z tyłu głowy. I zgodnie ze swoim słowem dał mi przyjęcie. To był mój pierwszy akt od początku pandemii”.

Pandemia była naprawdę złym przedstawieniem, nie tylko dla branży filmowej, ale także w całym spektrum politycznym i społecznym. Jaka atmosfera była twoim ostatecznym celem?

„Kręciliśmy podczas blokady numer cztery, więc było to trochę wyzwanie, ale przezwyciężyliśmy to. Nakręciliśmy film i tego oczekują od nas widzowie. Chłopak Woog Kino.

„Jest bardziej zgodny z pierwszym Chłopak Woog, więc stare postacie powróciły, a bohater Nicka, Steve Karamitsis, jest w centrum tego wszystkiego. Minęło 20 lat i nie wiem, czy pamiętasz w pierwszym filmie – [Derryn] Zrób to trochę wątpienie [Nick] Słynny. Był zabawnym dzieciakiem, który siedział na ławce i tego typu rzeczy… aw tym przypadku Steve jest sfrustrowanym i oderwanym facetem; Jest taksówkarzem, mieszka w garażu… Jest trochę samotny. Nie ma dziewczyny, żony ani rodziny i nie rezygnując z wielu rzeczy, ponownie łączy się ze swoim starym kumplem Frankiem, granym przez Vince’a Colosimo, i ponownie rozpalają iskrę Wog Boya.

READ  America's Got Talent: Simon on Sara James „Rocketman” występ sceniczny Sarah James

„Jest mały wątek polityczny, w którym Wog Boy jest przeciwko systemowi. Oczywiście w końcu ratuje sytuację, ale dotarcie tam jest świetną zabawą. Pojawia się kilka dużych postaci i kilka nowych. Fani naprawdę to zrobią”.

Wspomniałeś, że Derren Hinch na początku robił swoją słynną scenę Chłopak Woog Film. Czy z tak długowieczną franczyzą w australijskiej kulturze komediowej udało ci się stworzyć jakieś wyjątkowe epizody w tym najnowszym rozdziale?

„Tak, Hinch wrócił. Robi nową scenę. Potem mamy Seba Costello z obecna sprawa Pełni rolę dziennikarza, jak jest. Obecnie bardzo popularna grupa nazywa się sushi z mango Składają się z trzech mężczyzn, są w tym filmie. Zabawne jest to, że jeden z nich gra włoską matkę, a kiedy montażysta zaczął montować film, powiedział: „To naprawdę dobrze być włączonym do tego filmu”, ponieważ myślał, że facet jest transseksualistą, a ja powiedziałem: „Nie, nie, on po prostu gra postać.”

Frank (drugi od lewej) z Sooshi Mango w Chłopcy Woggów na zawsze pierwszy pokaz. Zdjęcie autorstwa Mauro Trentin

A skoro o tym mowa, od tamtego czasu minęło już dwanaście lat Królowie Mykonos. Od tego czasu wiele się zmieniło, zwłaszcza w kontekście kultury rezygnacji, wzrostu liczby trolli na Twitterze i odpowiedzialnego budzenia, które ma realny wpływ na branżę rozrywkową. Czy kiedykolwiek czułeś potrzebę efektywnej świadomości tego, w jaki sposób podchodzisz do określonych tematów lub tematów? Chłopcy Woggów na zawsze?

Oczywiście, z kulturą anulowania i tym przebudzającym się pokoleniem, właśnie tam, z tyłu głowy. Wstałem na chwilę. Zrobiłem koncert dwa lata temu, jednorazowy koncert. Nie byłem na scenie przez około sześć lat wcześniej i wszystko się zmieniło, a nawet wtedy trochę się martwiłem.Czy muszę to powiedzieć? Czy muszę to powiedzieć? Czy to naprawdę poruszy ludzi w niewłaściwy sposób? I tak, zawsze z tyłu głowy zastanawiasz się, czy to jest koszerne, czy jest to właściwy sposób, aby to zrobić, czy to powiedzieć? Więc zdecydowanie tak, aby odpowiedzieć na twoje pytanie: tak.

READ  IFE Services to nowy dostawca rozrywki pokładowej dla Polskich Linii Lotniczych LOT

„Ale jak w tamtym czasie, myślę, że najlepszą rzeczą, jaką robi Nick, jest to, że zna swoją publiczność. Wie, że pewna rzecz będzie się śmiać. Albo ten scenariusz, zostaną zwolnieni. Nie martwi się zbytnio o to, co inne ludzie powiedzą lub czy zostanie odwołany. Tak długo, jak zapewnia widzom to, czego chcą. Więc z perspektywy czasu myślę, że w filmie są rzeczy, które mogą wkurzać ludzi, ale mam też wrażenie, że widzowie naprawdę wynoś się z tego filmu”.

I czy fani powinni mieć oczy otwarte na występ Franka Lotito? Chłopcy Woggów na zawsze?

„Nie, nie, w ogóle nie jestem w filmie. Miałem zrobić epizod. Kręciliśmy w okresie, kiedy nie była to tylko pandemia, ale w tym czasie było też wiele produkcji ponownie otwieranych. Amerykanie byli robili koncerty, Australijczycy robili koncerty, więc bardzo trudno było zebrać ekipy. Naprawdę mieliśmy trudności ze znalezieniem wystarczającej liczby ekip.

„Wyprosiliśmy kilka przysług od naszych przyjaciół, z których kilku jest aktorami. I pomyśleliśmy: 'Dlaczego nie weźmiemy też tych facetów do filmu?’” Mogą zrobić dzień tu i dzień tam i zrobić kilka z tych mniejszych postaci. Pracują naprawdę ciężko – niektórzy z tych facetów nigdy wcześniej nie wykonywali pracy jednostkowej. To było coś, w czym naprawdę chcieli pomóc i w czym uczestniczyć.

„Więc ta zasłona, którą zamierzałem zrobić, faktycznie dałem ją jednemu z facetów z jednostki, który przyszedł i wykonał świetną robotę. Myślałem, że naprawdę dobrze jest oddać trochę.”

Chłopcy Woggów na zawsze Teraz w kinach.