Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Franciszek J. Harnotowski senior 1948-2022 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Franciszek Jan Harnotowski senior, 74 lata, zmarł niespodziewanie w czwartek 19 maja 2022 r. w Hospicjum Doliny, Hospicjum Domu, pośród kochającej rodziny.

Francis, znany przez rodzinę i przyjaciół jako „Frank”, urodził się 19 marca 1948 roku w Youngstown jako syn zmarłego Johna i Margaret Holico Harnotovsky.

Ukończył Liceum Struthers w 1966 roku i przez całe życie mieszkał w okolicy Mahoning Valley.

Po ukończeniu szkoły średniej Frank zaczął przez kilka lat pracować nad Youngstown Sheet i Tube. Później przez 30 lat pracował dla Schwebel Bakery Company w Youngstown jako dostawca chleba, przechodząc na emeryturę w 2013 roku. Po przejściu na emeryturę Frank przez sześć lat pracował w niepełnym wymiarze godzin w firmie Struthers Sharpening.

Posiadał motocykl Harley Davidson i spędzał wiele godzin jeżdżąc po otwartej drodze. W wolnym czasie Frank lubił oglądać piłkę nożną i był wielkim fanem Cleveland Browns.

Był oddanym ojcem, dziadkiem i bratem. Lubił spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, zwłaszcza z wnuczką Hannah.

Frank pozostawił dwóch synów, Francisa J. Harnotowski Jr. w Polsce i Brian J (Don) Harnotowski w Youngstown. wnuczka Hannah L. Harnotowski; szwagierka Cindy Arghero; dwie córki, Melissa (Dan) Florig i Jennifer (Jarod) Marcus; i dwóch siostrzeńców, Patrick (Abby) Arghero i Vince (Lee) Arghero.

Oprócz rodziców, poprzedziła go była żona Lauren Arghero, którą poślubił 9 maja 1970 roku i zmarł 28 czerwca 2007 roku wraz z rodzicami przed śmiercią; Brat, David J. Harnotowski; Szwagier Randy’ego Arghero.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 16 do 19 w niedzielę 22 maja 2022 r. i o 10:45 w poniedziałek 23 maja 2022 r. w Davis-Becker Funeral Home, 8536 Market St. , Boardman. Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym z Dickonem Rayem Hatala. Odbędzie się kondukt żałobny na motocyklu i samochodzie na cmentarz św. Jana Chrzciciela na nabożeństwo honorowe.

READ  Karen Marie Weims 1942-2021 | Wiadomości, sport, praca

Odwiedź www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Franków.

(uwaga specjalna)