Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Foxcroft poprawił się do 6-0 po wygranej 41-6 nad Polską

DOVER-FOXCROFT – Foxcroft Academy skoczyła na front 28:0 w przerwie i pokonała Poland Regional High School 41-6, odnosząc szóste zwycięstwo drużyny w tak wielu meczach podczas szkolnego powrotu do domu w 2021 r. 15 października.

DOVER-FOXCROFT – Foxcroft Academy skoczyła do przodu 28:0 w przerwie i pokonała Regionalne Liceum w Polsce 41:6, odnosząc szóste zwycięstwo drużyny w tylu meczach podczas szkolnego powrotu do domu w 2021 r. 15 października. Jesse Drury rzucił się na trzy przyłożenia i 229 jardów na 11 buggy, wrzucił dużego Austina Sieve do przyłożenia, a sześć dozwolonych punktów to niski sezon dla Foxcrofta.

W pierwszym w historii spotkaniu kucyków i dżokejów w ramach nowej klasy D w całym stanie, Foxcroft został wybrany na start otwierający. Pomimo trzech nieukończonych porażek w trzech kolejnych próbach w dół, zespół przeniósł piłkę z linii 40 jardów Foxcrofta do Polski-17, zajmując czwarte i trzecie miejsce.

Przestępstwo Foxcrofta pozostało na boisku, a dostawa została przekazana Drury’emu. Biegnij w lewo, cofając się, aby ominąć pierwszy znak w dół. Drury przyspieszył i przerwał spadek na 17 jardów. Pat był w drugiej klasie Kemsley Marsters, jego pierwszym z pięciu wieczornych meczów, który miał być zwycięskim punktem gry.

Zdjęcie obserwatora / Stewart Hedstrom
W kolejce – starszy z akademii Foxcroft Gideon Topolsky, prawy, i młodszy Cameron Chase pokonali Isaaca Fifielda w pierwszym meczu walki wręcz drugiej połowy 15 października. Colts poprawili się do 6-0 po wygranej 41-6 podczas powrotu do domu.

Po trzech i bez obrony Foxcrofta, natknąłem się na atak 3 i 5 na Pony-47. Piłka ponownie trafiła do rąk Drury’ego, który utrzymał równowagę, aby uniknąć poślizgnięcia się na mokrej trawie i złamał wślizg, aby złapać pierwszą piłkę, ale nie zrobił tego, gdy rzucił się na 53 jardów, aby zdobyć bramkę. Drury zdobył 132 jardy w ciągu pięciu koncertów z dwoma przyłożeniami w pierwszej kwarcie na ponad połowę swoich 229 jardów na ziemi.

W drugiej kwarcie Seavey i senior Gideon Topolski zostali połączeni parą podań przyziemienia.

Przed czwartą bramką i bramką Polski -19 (kara z seta i kiepski upadek, który zepchnął linię kontrataku) rzuciłem mieczem w lewą linię boczną. Topolsky wyskoczył do łowienia poza strefą punktową i pociągnął za sobą obrońcę, gdy przekraczał linię bramkową.

READ  Polska przenosi swoich żołnierzy na wschód kraju ze względu na niebezpieczeństwa ze strony Wagnera-PAP
Zdjęcie obserwatora / Stewart Hedstrom
Big Night on the Ground – Senior Jesse Drury rzucił się na trzy przyłożenia i 229 jardów w 11 samochodach w październiku. Wśród pracowników transferowych, którzy utorowali drogę, byli środkowy student drugiego roku Jack Caruso (50) i praworęczny junior DJ Scheel (52).

W ostatniej minucie pierwszej połowy, Seavey znalazł Topolskiego otwartego w strefie końcowej na 6 jardów spadku.

Seavey 9 ukończyłby 17 na 120 jardów z trzema przyłożeniami i przechwyceniem. Topolski prowadził wszystkich graczy czterema przyjęciami i zremisował do najwyższego w meczu z 51 jardami.

Polska strzeliła gola nieco w połowie trzeciej kwarty, ale Foxcroft szybko odrobił stratę.

Zdjęcie obserwatora / Stewart Hedstrom
Całą noc do rzutu – rozgrywający nr 1 Austin Sevey spogląda w dół boiska, gdy on i najmłodszy Caden Crocker wybierają 47-metrowe podanie przy przyziemieniu, aby dać Colts przewagę 34-6 nad Polską.

Dwa mecze później zespół miał piłkę w 47 Knight. Seavey miał więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby stanąć w kieszeni i podciągnąć piłkę po swojej lewej stronie na linii 5 jardów. Junior Caden Crocker przywitał się w korku i chociaż defensywny linebacker chwycił go za nogi, udało mu się swobodnie przedrzeć i dotrzeć do strefy końcowej. Crocker związał Topolsky’ego, uzyskując najwyższy w grze metraż (51 sztuk).

Drury dodałby 6 jardów przyziemienia na nieco ponad cztery minuty przed końcem, przerywając potencjalną próbę w drodze do strefy końcowej.

Polska spadła na 1-3 po porażce na Oaks Field (drużyna była dwukrotnie zdyskwalifikowana). 41 punktów straconych przeciwko Colts było najwięcej dla kolarzy w czterech meczach.

Zdjęcie obserwatora / Stewart Hedstrom
Trudne podwórko po zdobyciu – Junior Caden Crocker walczy o przyjęcie z 4 jardów podczas pierwszej kwarty w październiku.

Następny w harmonogramie Foxcroft jest wyjazd do Winthrop w piątek, 22 października, aby zmierzyć się z kooperacją Winthrop High School/Monmouth Academy (4-0 przed poniedziałkowym meczem z Freeport High School) w niepokonanej walce. Zwycięzca otrzyma wgląd w to, jak zdobyć pierwsze miejsce w kwalifikacjach klasy D w nadchodzących miesiącach.

piłka nożna

Foxcroft 41,

Polska 6

Najpierw: F – Drury 17 jardów

(kopnięcie marsterów)

I – Drury 53 jardów

(kopnięcie marsterów)

Po drugie: F – G. Topolski 19 jardów

Od Seaveya (Kick Marsters)

F–G. Topolski 6 jardów od

Sivvi (kopnięcie marstera)

trzeci: P – Fifield 7 jardów

(niskie kopnięcie)

F – Crocker 47 jardów od

mój miecz (niski kopniak)

F – Drury 6 jardów (kopnięcie marstera)

Przewijanie: F – Sivvi 9 z 17

120 jardów 3 TD Int

P – O’Driscoll 5 z 9 53 jardy;

READ  W2RC - Loeb i Attia prowadzą 83 pojazdy w Rajdzie Maroka

Gotuj 2 z 2 20 jardów

Odbierać: F – J. Tobolsky

4, 51 jardów 2 TD; Crocker 2

51 jardów TD; Smith 1, 11 jardów;

Richard 1, 7 jardów, Chase 1, 0 jardów

P – Fifield 3, 31 jardów; Gibson 2

22 jardy, Ramsdale 1, 13 jardów;

Yorki 1, 7 jardów

pośpiech: F – Drury 11, 229 jardów

3 TD; Pewdry 9, 96 jardów;

Topolsky 2, 52 jardy;

Mój miecz 5, 27 jardów

P – Fifield 12, 48 jardów TD;

O’Driscoll 8, 10 jardów;

Aleksander 4, 9 jardów; gotowanie 2

8 jardów, Martin 5, 8 jardów;

Ramsdale 1, 7 jardów;

Yokey 1, 1 jard

dokumentacja: P – 6-0

P – 1-3