Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Fotobomba w kosmosie”: francuski astronauta tweetuje selfie ze swojego spaceru kosmicznego

Kilka dni po tym, jak Thomas Pesquet olśnił internautów 100 kolażami z Kanału Sueskiego, które zabrał z kosmosu, francuski astronauta powraca, aby porozmawiać z internautami po opublikowaniu selfie, które zostało wysadzone w powietrze podczas spaceru w kosmosie.

Zdjęcie, które po udostępnieniu w Internecie zebrało ponad 2000 polubień, pokazuje Pesqueta na selfie, gdy jego przyjaciel wisi do góry nogami w tle. Udostępniając zdjęcie na swoim koncie w mediach społecznościowych, Pesquet napisał: „Kiedy twój przyjaciel w skafandrze wysadza twoje selfie, wieszając je do góry nogami w tle”.

Popatrz Zdjęcie jest tutaj:

W kilku innych postach Pesquet udostępnił również filmy i filmy z wykonywania różnych czynności w kosmosie, takich jak taniec po spacerze w kosmosie lub robienie naleśników.

„Kosmiczny taniec! Cieszę się, że udało mi się teraz pomyślnie zakończyć sezon #spacewalk. Warto trochę potańczyć. Uśmiechnięta twarz z uśmiechniętymi oczami Tak naprawdę nie tańczyliśmy, ale oczyściliśmy nasze ciała z azotu! Książki o ciastkach.

„Przestrzeń do gotowania! Moi koledzy byli bardzo rozczarowani, że moje umiejętności kulinarne są bliskie zeru… Wstyd Francuzowi! Oto moje najlepsze kulinarne kreacje do tej pory: Naleśniki z truskawkami i czekoladą (proszę zignorować, że naleśnik to tak naprawdę tortilla, kogo masz osądzać), napisał w innym tweecie, dzieląc się filmem z naleśnikami.

Oto jak internauci zareagowali na wirusowe tweety: