Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Forza Horizon 5: Darmowa szybka podróż (Jak odblokować)

Szybka podróż w grach z otwartym światem jest bardzo typowa, ale in Forza Horyzont 5Jest zaskakująco ograniczony. Gdy zaczynasz grać po raz pierwszy, możesz szybko i za darmo podróżować do jednego z posiadanych domów, ale szybka podróż do dowolnego innego domu lub miejsca festiwalu będzie kosztować za każdym razem tysiące kredytów. Nie idealny.

Jest na to sposób, ale będzie to wymagało drapania z przodu i godziny lub dwóch narzędzi wokół tablic ogłoszeniowych, patrząc na mapę. Może to brzmieć jak dużo pracy, ale zaufaj mi, kiedy mówię, że jest to całkowicie tego warte.

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to Zaoszczędź co najmniej 2 miliony kredytów. To może wydawać się dużo, ale dzięki Wheelspins i wydarzeniom (i dopóki nie kupujesz każdego McLarena w sklepie), wkrótce utoniesz w pieniądzach.

Mając do dyspozycji 2 miliony kredytów, będziesz chciał Kupowanie domu z dobrymi widokami Na zachodnim wybrzeżu Meksyku (na północ od hotelu). Jeśli nie widzisz go na swojej mapie, być może będziesz musiał ukończyć pierwszą ekspedycję Street Racing w głównej kampanii, Guanajuato. Gdy to zrobisz, Buenas Vistas powinno być możliwe do kupienia.

Zakup Buenas Vistas odblokowuje możliwość szybkiego podróżowania do dowolnego punktu na dowolnej drodze w ogóle Forza Horyzont 5. Jest to bardzo przydatne do szybkiego poruszania się, ale nie rozwiązuje drugiego problemu: nadal kosztuje tysiące kredytów za każdym razem, gdy podróżujesz szybko. Naprawmy to, dobrze?

Nad Forza Horyzont 5Jest mapa Billboardy szybkiej podróży. Jeśli podejdziesz wystarczająco blisko, pojawi się na twoim radarze jako mała błyskawica. Jest ich w sumie 50, a każdy zniszczony obniży cenę podróży ekspresowej o 200 punktów. Uderz je wszystkie, a wszystkie Twoje szybkie przejażdżki będą darmowe!

Zdjęcie: Playground Games/Xbox Game Studios za pośrednictwem Polygon

Jeśli chodzi o śledzenie ich wszystkich, możesz uzyskać 2,99 USD w ciągu minuty transakcji z prawdziwymi pieniędzmi za Forza Horyzont 5Mapa skarbów (: eyeroll 🙂 , dzięki której wszystkie 50 plansz pojawi się na twojej mapie. Najlepsza opcja: otwórz to Darmowa interaktywna mapa Wpisz „szybka podróż” w polu wyszukiwania, a otrzymasz wszystkie potrzebne witryny. Radar w grze zmieni kolor na szary, który już zepsułeś, więc możesz po prostu skupić się na nowych radarach.

Krążąc leniwie po mapie, udało mi się trafić na wszystkie tablice szybkiej podróży w godzinę lub dwie. (Istnieją tylko dwa trudne typy, zlokalizowane nad budynkami, ale Ten film powinien pomóc Ci je złapać.) Przesyłaj swój podcast i wybierz swój ulubiony samochód terenowy, a zrobisz to, zanim się zorientujesz.

Odkąd to zrobiłaś, święta krowo, Forza Horyzont 5 Dla mnie to zupełnie inna gra. Lubię robić partie podobnych wydarzeń jedna po drugiej. Wcześniej wykonanie wszystkich skoków w znakach ostrzegawczych wymagało dużo jazdy (lub dużo pieniędzy na szybką podróż do każdego z nich). Teraz jestem w stanie błyskawicznie przechodzić od punktu do punktu moim idealnym samochodem zbudowanym do długich skoków i błyskawicznie je wyrzucać. Nie szkodzi, że na Xbox Series X ładowanie do nowej lokalizacji w dowolnym miejscu na mapie zajmuje jakieś trzy sekundy.

Morał z tej historii: choć może to brzmieć jak praca domowa, weź wszystkie te tablice szybkiej podróży Forza Horyzont 5. Twoje przyszłe ja podziękuje ci za to.

READ  PMDG 737 ujawniony dla cen MSFS