Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fortnite rozdział 3, data premiery sezonu 3, tabela przestojów serwera, nowa przepustka bojowa, więcej |  Gry |  zabawa

Fortnite rozdział 3, data premiery sezonu 3, tabela przestojów serwera, nowa przepustka bojowa, więcej | Gry | zabawa

Aktualizacja 3: Deweloper Fortnite Epic Games opublikował dwa nowe zwiastuny rozdziału 3, sezonu 3. Zgodnie z zwiastunami filmowymi i z rozgrywką (poniżej), nowy sezon nosi tytuł Vibin. Poprzednie zwiastuny przecieków potwierdzają, że Indiana Jones i Darth Vader pojawią się w Battle Pass. Ballers również powrócą wraz z nowymi obwodami w stylu kolejki górskiej, które zapewnią im zwiększenie prędkości. Więcej zwierząt można dosiadać i jeździć po mapie, a miecze świetlne można rzucać we wrogów. Fani mogą pobrać aktualizację już teraz, a sam sezon ma rozpocząć się o 9 rano czasu brytyjskiego.

Aktualizacja 2: Pojawiło się więcej szczegółów na temat Fortnite Rozdział 3, Sezon 3. Według najnowszych przecieków, w nowym sezonie będzie jeździć więcej zwierząt. Obejmuje to ptaki drapieżne i świnie. Mówi się, że Wykrzywione Wieże pozostaną na mapie, a Kulojazdy zwykle powracają.

Modernizacja: Deweloper Fortnite, firma Epic Games, dała fanom pierwsze oficjalne spojrzenie na niektóre odmiany Battle Pass z rozdziału trzeciego, sezonu trzeciego. Nowe skórki mogą być wyświetlane w nowo uruchomionej wersji Witryna Fortnite Look. Nowe postacie z Fortnite Battle Pass noszą nazwy Adira (Blue Jay), Evie (Fuksja) i Malik (Lancelot). Nowe skórki możecie zobaczyć poniżej.

oryginał: Fani Fortnite odliczają czas do rozpoczęcia 3. rozdziału 3. sezonu. Obecny sezon kończy się wydarzeniem w grze o 21:00 czasu brytyjskiego 4 czerwca. Zdarzenie kolizji prawdopodobnie potrwa około 30 minut, a oczekuje się, że serwery będą nadal działać w trybie offline, aby utrzymać przestój o 21:30 czasu brytyjskiego. Opierając się na ostatnim poście na blogu Epic Games, nie wspominając o czasie poprzedniego sezonu, 3 sezon Fortnite będzie miał datę premiery 5 czerwca i szacowany czas premiery o 9:00 GMT.

Jest to zgodne z postem zapowiadającym imprezy Gen Hoshino: „Świętuj początek nowego sezonu Fortnite z kolejnym artystą serii Soundwave!

READ  Apple ma zamiar wyposażyć nowego iPhone'a 15 w standardowe złącze zasilania USB-C po poddaniu się przepisom UE zmuszającym wszystkie firmy technologiczne do przyjęcia ładowarki.

„Seria Soundwave to seria występów muzycznych artystów z całego świata, a teraz wszystkie oczy skierowane są na japońskiego artystę pop + producenta muzycznego Gena Hoshino.

„Pokaz Hoshino będzie emitowany w serii przez 72 godziny, począwszy od czwartku 9 czerwca 2022 r. o 8 rano ET – kilka dni po premierze 3 sezonu 3 rozdziału 5 czerwca!”

Premiera nowego sezonu zbiegnie się z wydaniem dużej aktualizacji Fortnite, a także zupełnie nowej Przepustki Bitewnej.

Mówi się, że Battle Pass zostanie przemianowany na skórę Dartha Vadera, a Indiana Jones może pojawić się jako dodatkowy strój.

Jest to dodatek do kostiumu Assemble Snap, który wydaje się być w pełni konfigurowalny.

Oprócz zupełnie nowej przepustki bojowej, sezon 3 wprowadzi serię aktualizacji mapy.

Wraz z pojawieniem się Dartha Vadera istnieje duże prawdopodobieństwo, że po raz pierwszy zobaczymy słynną lokację z Gwiezdnych Wojen.

Potem jest regularna aktualizacja, która będzie zawierała mnóstwo poprawek błędów i usprawnień rozgrywki. W oparciu o tablicę Fortnite Trello, Epic naprawi problem strzałów wroga, a także automatów.

Express Online będzie aktualizować tę historię o wszystkie najnowsze wydarzenia, w tym potwierdzone terminy premiery sezonu 3, informacje o łatkach i informacje o konserwacji.