Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Fortnite” przed rozpoczęciem sezonu 3 po zakończeniu chaotycznego wydarzenia na żywo

Cóż, jest jeszcze jedna rzecz Wydarzenie na żywo w Fortnite W książkach koniec rozdziału trzeciego, sezonu drugiego, w którym gracze mają za zadanie zająć się mechaniką bitwy gigantycznego mecha niedźwiedzia, aby uratować wyspę po raz dziesiąty lub jedenasty. Do tej pory zawiedliśmy tylko dwa razy!

To wydarzenie spowodowało zatrzymanie gry, ponieważ sezon drugi zakończył się przed rozpoczęciem sezonu trzeciego jutro, w niedzielę, 5 czerwca. Na zakończenie imprezy pojawił się ekran „must go on” z grzybami, sugerując temat na nadchodzący sezon, jak się wydaje, cokolwiek to może być. Trochę przypomina mi Avatara i Pandorę i zdecydowanie nie umieściłbym tego rodzaju crossovera w Fortnite. Chociaż ten film został wydany dopiero w grudniu. I dostajemy całkiem jasną wskazówkę, że w przyszłym sezonie pojawi się kolejna wielka postać popkultury.

Pierwsze wydarzenie:

Wszystko zaczęło się od ekranu oczekiwania z graczami wewnątrz jednostki z hełmem mecha niedźwiedzia, który wcześniej zabijał potwora na starej mapie. Wyruszyliśmy z Bazy Siedmiu Księżyców, lądujemy na wyspie, by stoczyć bitwę z całym zastępem czołgów i sterowców wyrzucających w nas pociski. Tutaj, podobnie jak wiele z ostatnich kilku wydarzeń w Fortnite, poniższe jest rodzajem małej misji kooperacyjnej na szynie. Jestem pewien, że nie zawiedziesz skutecznie, jeśli spróbujesz.

Jednak fajnie było oświetlać czołgi swoim minigunem na mapie. W połowie niedźwiedź został ranny i wypił ciężarówkę pełną soku SLURP, co było bardzo zabawne. Po tym miniguny zyskują nieograniczony potencjał strzelecki, strzelasz więcej rzeczy i trafiasz na środek.

Zanim będziesz mógł rzucić mieczem w Doomsday IO, ziemia eksploduje, a Jonesy prowadzi twoją drużynę przez krótką strzelaninę u boku Enterprise. Zero Point pokazuje inny wieloświat, w tym taki, który pokazuje walkę między tym, co wydaje się być Obi-Wanem, a z pewnością Darthem Vaderem, z Vaderem pozornie częścią korytarza bitwy na następny sezon. Domyślam się, że to poziom 100, zobaczymy, czy pojawi się więcej wariantów Gwiezdnych Wojen. Obi-Wan jest już w grze.

Twój zespół uniemożliwia kryształowi dotarcie na szczyt i podążasz za Fundacją Wojonesi Gino. Nic na wyspie nie zostało naprawdę zniszczone, z wyjątkiem samej gigantycznej maszyny. I myślę, że wysadziliśmy wszystkie te czołgi. i przedmioty w pobliżu szafek. W każdym razie spodziewam się nowych obszarów, ale to nie tak, że tym razem wysadziliśmy w powietrze kilka konkretnych punktów orientacyjnych.

A kiedy powróci Fortnite? Zdecydowanie jutro wcześnie. Przypuszczam, że jest około 8 rano, ale łatka pojawi się wcześniej, a styliści danych poradzą sobie z tym, tak jak zawsze. Ale na razie dostaniesz wieczór wolny od Fortnite. Idź i zagraj w coś innego!

Chodź za mną na TwitterzeA youtubeA Facebook A Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu treści, bułki Boga.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller A Trylogia ziemska.

READ  AGDQ 2022 rozpoczyna się w ten weekend – oto jak go oglądać i jakie wyścigi nadążyć