Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Forever Entertainment wygląda jak najbardziej prawdopodobny podejrzany w remake’u Chrono Cross

gorący, gorący Niedawno pojawiły się wieści ze świata RPG, że Square Enix może mieć zmodyfikowaną wersję lub remake krzyż chrono w rozwoju. Znawca powiedział szczerze, że taka gra istnieje i będzie wieloplatformowa, a irlandzki autor tekstów, który wydaje się być autorem projektu, wierzy, że może zostać ogłoszony w przyszłym miesiącu. Pozostaje jednak pytanie, czy projekt naprawdę istnieje, kto go rozwija? Cóż, to wciąż jest w powietrzu. Jednak w Czarny piątek jest wolny dzień wiadomości i chcieliśmy tylko poświęcić chwilę na rozważenie poszlakowych dowodów na to, że polski deweloper Forever Entertainment mógł uczestniczyć w krzyż chrono Remaster/Remake.

Przede wszystkim Square Enix i Forever Entertainment zawarły w marcu porozumienie z Forever, aby stworzyć kilka pojedynczych japońskich przeróbek Square Enix IP. Wtedy spodziewaliśmy się, że będzie to seria jak wigilia pasożyta lub Drakengard, będąc przez długi czas uśpione przywileje nie są tak pilnie strzeżone jak podobni Final Fantasy I gdzie. Szczerze mówiąc, to wciąż dobre przypuszczenie. W końcu są tylko dwa chrono Gry, Chrono gracz I krzyż chrono (Zakładając, że ignorujemy Radykalni marzyciele), więc byłoby dziwne tworzyć „wiele” refaktorów z topologii i robić to w odwrotnej kolejności. Nie wyklucza to jednak, że Forever Entertainment pracuje nad plikiem krzyż chrono Remake/refactor z Square Enix w każdym razie, nawet jeśli jest to tylko dodatkowy programista wsparcia. Oczywiste jest, że między programistami istnieje już silna współpraca.

Drugi dowód poszlakowy to tylko niektóre z dzisiejszych absurdalnych tweetów Benjamina Ancioma, producenta gier i dyrektora generalnego TA Publishing, spółki zależnej Forever Entertainment. Ansium tweetnij to Z pewną zabawną irytacją, ponieważ artykuł IGN Japan nieprecyzyjnie opisywał fabułę krzyż chrono. Doprowadziło to do tego, że inna osoba zapytała Anseaume’a, czy Forever Entertainment pracuje nad plikiem krzyż chrono Nowe wydanie, na które Ansium odpowiedziało: „Czy to nowe wydanie jest w ogóle dostępne? [sic]?„Z GIF-em, na którym mężczyzna energicznie wzrusza ramionami. Następnie postanowiłem szturchnąć niedźwiedzia i wskazać, że taki projekt miałby sens, biorąc pod uwagę istniejącą umowę Square Enix/Forever Entertainment. Rose Ansium Z innym GIF-em: Elmo wzrusza ramionami, „Kto wie?” tekst powyżej.

Czy to potwierdzenie slam-dunk, że Forever Entertainment było w jakiś sposób zaangażowane w rozwój? krzyż chrono Remake/remaster z Square Enix? Boże nie. Benjamin Ansium może cieszyć się trollingiem nas i to jest dokładnie jego prawo. Ale to daje do myślenia, a jeśli ten projekt zostanie rzeczywiście ogłoszony w przyszłym miesiącu, The Game Awards wydaje się być do tego dobrym miejscem.

READ  Diablo 2: Wskrzeszona funkcja powinna być podstawą remake'u

Obecnie zajmuje się organizacją Forever Entertainment Dom Umarłych: Nowa Edycja do wydania na Nintendo Switch, ale nie ustalono ostatecznej daty premiery.