sport

Football Dexter wśród drużyn szukających nowych przeciwników w związku z likwidacją koronawirusa

Ernie Clark Przeglądy harmonogramów meczów piłki nożnej w szkołach średnich opublikowane przez Bangor Daily News dotyczące odwołań z powodu COVID-19 dopiero zaczynają nabierać kształtu. Wśród nowych zaplanowanych już meczów znajduje się 11-osobowy mecz, w którym klasa C z Belfastu zostanie wysłana do klasy D w Polsce, oraz 8-osobowe zawody z Camden Hills of Rockport w Waterville.

Napisane przez Erniego Clarka, Team Bangor Daily News

Zmiany w szkolnym harmonogramie piłki nożnej w związku z odwołaniem COVID-19 zaczynają nabierać kształtu.

Wśród nowych zaplanowanych już meczów znajduje się 11-osobowy mecz, w którym klasa C z Belfastu zostanie wysłana do klasy D w Polsce, oraz 8-osobowe zawody z Camden Hills of Rockport w Waterville.

Camden Hills i Waterville miały spotkać się w przyszłym tygodniu w Rockport, ale kiedy obie drużyny znalazły się bez rywala w ten weekend, zgodziły się zagrać w piątek o 19:00 na Drummond Field w Waterville.

„To sprowadza Waterville z powrotem do domu i staramy się im trochę pomóc, żeby tego nie stracili” – powiedział Geoff Hart, dyrektor Camden Hills Athletic Club. “Myślę, że mogliby zagrać w Ellsworth w poniedziałek, ale to wyeliminowałoby futbol z wydarzeń ich powrotu do domu. To była część tego, a potem oboje potrzebowaliśmy gry. “

Camden Hills miało gościć Houlton-Hodgdon w najbliższą sobotę, ale Houlton Schools uczy się na odległość i zawiesiło wszystkie zajęcia sportowe do 27 września.

Waterville miało gościć Ellswortha Sumnera w piątek wieczorem, ale dyrektor sportowy Ellsworth Josh Frost powiedział, że połowa szkolnej drużyny piłkarskiej pozostała w kwarantannie z powodu śledzenia kontaktów od soboty.

Frost powiedział, że próbuje znaleźć innego przeciwnika dla Orłów do gry w poniedziałek.

Ellsworth-Sumner musiał odwołać mecz u siebie w zeszły piątek z Camden Hills i Windjammers Zamiast tego grał w sobotę w Morse High School Bath i strzelił 60-42.

Dyrektor sportowy Hart i Waterville, Heidi Bernier, nie wykluczył gry w drużynach drugi tydzień z rzędu, jak to jest teraz zaplanowane na 25 września, ale Hart powiedział, że w przyszłym tygodniu mogą być inne alternatywy.

READ  Holandia i Polska ledwo wygrywają Billie Jean King Cup | Sporty

„Zarówno Waterville, jak i my patrzymy na to, ale staramy się nie wyprzedzać za bardzo tego, jak się sprawy mają” – powiedział. – Zobaczymy, co czeka w tym tygodniu i być może oboje spróbujemy zagrać z zespołami takimi jak Ellsworth czy Dexter, którzy przegrali mecz, ale mogą być gotowi wrócić w przyszłym tygodniu.

Dexter miał zagrać w ten weekend w Washington Academy w East Macias, ale akademia zdecydowała się zakończyć sezon przed jego rozpoczęciem z powodu braku graczy. Tygrysy miały następnie gościć Houltona-Hodgdona 25 września, ale mieszkańcy Shiretown mieli wrócić do sądu dopiero w następny poniedziałek.

Według dyrektora sportowego Dextera, Roya Bilotta, Dexter ma teraz gościć Ellswortha Sumnera 25 września.

„Wszyscy wiemy, że jesteśmy za telefonem od poddania się kwarantannie i niemożności gry” – powiedział Hart.

Belfast miał zagrać w Harmon w meczu trzeciej klasy w North w piątek, ale Harmon High School i Middle School uczyły się zdalnie w tym tygodniu, a wszystkie zajęcia sportowe są zawieszone do następnego poniedziałku.

Hermon FC ma jeszcze nie zagrać w niezliczoną ilość piłek tej jesieni po tym, jak Hawks musieli odwołać poprzednie mecze z Cape Elizabeth i Levitt z Turner Center z powodu COVID-19.

Matt Patani, dyrektor sportowy Belfastu, powiedział, że mecz Lions z Hermonem prawdopodobnie nie zostanie odrobiony, chyba że obie szkoły będą miały wspólny tydzień wakacji w późniejszym okresie sezonu. Belfast rozegra swój przegrany mecz juniorów z Hermonem na Lawrence z Fairfield w przyszły poniedziałek.

Polska, która spędziła tydzień na pożegnaniu, a następnie nie miała zniżki w ostatni weekend po tym, jak Bucksport został zmuszony do odwołania z powodu obaw związanych z COVID-19, miała gościć Madison-Carrabec w ten weekend, ale Madison i Carrabec High Schools w fazie nauczania na odległość The Bulldogs musieli już odwołać mecz w drugim tygodniu przeciwko Lizbonie z powodu kwarantanny graczy.

READ  Serbska branża gier znajduje się u progu światowego przełomu

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment