Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Florida Joker twierdzi, że GTA 6 „odebrało mi życie”.

Florida Joker twierdzi, że GTA 6 „odebrało mi życie”.

Lawrence „Florida Joker” Sullivan żąda od Rockstar Games 2 milionów dolarów za rzekome wykorzystanie jego podobizny w GTA 6 bez jego zgody.

Sullivan – była modelka z tatuażem W 2017 roku zrobiło się o nim głośno Kiedy na zdjęciu ukazało się jego podobieństwo do Jokera, szybko w mediach społecznościowych zaczął omawiać niesamowite podobieństwa między nim a postacią ze zwiastuna GTA 6.

Biuletyn: Nasze przemyślenia na temat zwiastuna GTA 6.Obejrzyj na YouTube

W zeszły wtorek Sullivan odpowiedział na zwiastun na TikTok i powiedział, że jego zdaniem postać ta była „inspirowana”. [him]” i zaprosił Rockstar do „rozmowy”. Nie było jednak jasne, czy krytykuje firmę za wykorzystanie jego wizerunku bez jego zgody, czy też wzywa do głębszej współpracy.

Jednak obecnie nie ma takiej niepewności, bo żądania Sullivana są jednoznaczne.

@lawrance.sullivan0 #gta6 #gta6nowy #gtaonline #gta6joker #Floryda #maimijoker #gta6 #FlorydaJoker #Miami #305 #727 Zwiastun #gta6 #żartowniś #facetatuaże #jokeruśmiech #Kapitał #fyp #żartowniś ♬ dźwięk oryginalny – Lawrence Sullivan

„Wszyscy mówią, że mam halucynacje” – napisał Sullivan w nowym poście na TikToku opublikowanym wczoraj. „Nie jestem Jokerem z GTA 6. Wyciągnąłeś swoje cholerne bryłki. To ja. To ja. ”

„Musimy porozmawiać, JTA. Musimy porozmawiać. Albo nie, musisz mi dać milion”.[lion] – Albo dwa – dodał Sullivan.

„Floryda Joker tego nie ma. Zabrałeś moją podobiznę, odebrałeś mi życie”.

Jak dotąd Rockstar ani Sullivan nie otrzymali żadnych informacji potwierdzających, że którakolwiek ze stron nawiązała kontakt lub czy osiągnięto kompromis.

GTA 6 już biło rekordy, choć od premiery minął co najmniej rok.

Pierwszy zwiastun gry, który Rockstar wypuścił przed terminem po wycieku w poniedziałek, jest obecnie rekordzistą pod względem najczęściej oglądanego filmu w serwisie YouTube w ciągu 24 godzin, który nie jest teledyskiem, według Księga rekordów Guinnessa.

Według organizacji jest to także najczęściej oglądana gra wideo na YouTube, osiągając 90 421 491 wyświetleń w zaledwie 24 godziny.

READ  „Najpierw żart, gra druga”: jak rozprzestrzenił się wesoły mistrz puzonu | Zabawki