Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fizyczna wersja Metroid Prime Remastered jest już dostępna w Europie i Japonii

Fizyczna wersja Metroid Prime Remastered jest już dostępna w Europie i Japonii

Obraz: Nintendo

W zeszłym miesiącu Nintendo zaskoczyło właścicieli Switcha, rzucając cień na Metroid Prime Remastered. Podczas gdy fani w Ameryce Północnej nie musieli długo czekać na fizyczną kopię, wielu spoza tego regionu kazano czekać do 3 marca, jeśli szukali wyłącznie tej wersji.

Na szczęście ten dzień nadszedł, a to oznacza, że ​​fani Metroid w Europie, Japonii i innych miejscach, takich jak Australia i Nowa Zelandia, mogą teraz zdobyć papierową kopię gry.

Jeśli nie złożyłeś jeszcze zamówienia w przedsprzedaży i martwisz się o zabezpieczenie kopii, zanim zabraknie nam zapasów, być może nie musisz się martwić. Nintendo powiedział Nintendo Life na początku tego tygodnia, że ​​zrobi „wszystko”, co w jego mocy, aby zaspokoić duży popyt na produkt. Mamy nadzieję, że dotyczy to również regionów poza Stanami Zjednoczonymi.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać dużemu popytowi na ten produkt. Prosimy nadal sprawdzać dostępność u głównych sprzedawców detalicznych. Jeśli było Zremasterowany Metroid Prime Gra jest sprzedawana w różnych sklepach w Stanach Zjednoczonych i będziemy pracować nad jak najszybszym udostępnieniem większej liczby jednostek.

To oświadczenie zostało nam pierwotnie przekazane w odpowiedzi na spekulantów atakujących fizyczną wersję Metroid Prime Remastered po wyższej cenie.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, gdzie kupić fizyczne wydanie Metroid Prime Remastered w naszym Przewodniku dla kupujących – ma nawet dwustronną okładkę. I oczywiście, jeśli chcesz po prostu grać w grę bez kłopotów ze znalezieniem fizycznej kopii, zawsze możesz kupić kopię cyfrową w sklepie internetowym Switch.