Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fitch, Western Reserve i South Ring zajmują pierwsze miejsca w rozgrywkach Softball Playoffs | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Brian Yewger Miotacz Vitch z Austintown, Sidney Watts, rzuca piłkę w kierunku bazy domowej na początku tego tygodnia przeciwko mistrzowi.

Kiedy w niedzielę opublikowano drabinkę play-off softballu, Austintown Vitch, South Ring i Western Reserve znalazły się na pierwszym miejscu w swoich dywizjach.

Wszystkie trzy drużyny pożegnają się w pierwszej rundzie play-offów, gdy postseason rozpocznie się 8 maja.

The Falcons będą gościć zwycięzcę w Brush and Lakeside 10 maja o 17:00, a Raiders zmierzą się ze zwycięzcą nr 14 Crestview i nr 17 Cardinal Mooney u siebie o 17:00. 11 maja. Zwycięstwo nr 20 Sebring i nr 22 Lowellville

Do tej pory obie drużyny miały dominujące sezony. Pozwalając tylko na dziewięć przejazdów, Falcons zorganizowali jak dotąd doskonałą kampanię z rekordem 14-0. Prowadziła ich pierwsza Ayla Ray, która miała średnio 0,560 mrugnięć podczas jazdy w 13 home runach z pięcioma home runami.

Z drugiej strony, choć Sydnie Watts jest najbardziej znana ze swojej pracy na torze – w tym sezonie osiągnęła 0,39 ERA z 14 pełnymi meczami, czterema meczami bez trafienia i dwoma doskonałymi meczami – jest równie solidna przy stole. Średnio 512 z 18 RBI, sześcioma podwójnymi, dwoma potrójnymi i trzema home runami.

Silne Fitch w górę iw dół. Spośród ośmiu najlepszych uderzających, którzy pojawili się w ponad 30 występach płytowych, siedmiu trafiło powyżej średniej 400. Seniorka Caitlin Mitchell wystąpiła w tym sezonie w 51 meczach i uzyskała średnią 395.

Veitch zakończy swój regularny sezon w tym tygodniu dwoma meczami z Canfield i jednym z Ursuline.

South Range ma w tym sezonie bilans 13-1 i podobnie jak Falcons, Raiders byli silni na boisku iw okręgu.

Julie Stachowicz prowadzi Raiders w obu przypadkach. Średnio 550 w tym sezonie podczas jazdy w 17 przejazdach z trzema podwójnymi, czterema potrójnymi i dwoma biegami u siebie. Na torze odnotowała 1,04 ERA w 40 1/3 rund pracy, jednocześnie uderzając 51 pałkarzy.

READ  Aruna Tanwar kwalifikuje się do Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio: pierwszy Indianin, który to zrobił | KreedOn-Sports Buzz

Sam Susany Stachowicz ukończyła rundę, zaliczając 22 1/3 innings pracy z 1,57 ERA i 29 strikeoutami. Średnia 389 z 14 RBI, dwoma podwójnymi, trzema potrójnymi i dwoma home runami.

Raiders zakończyliby swój sezon regularny bardzo pracowitym tygodniem, ponieważ mieliby serię dwóch meczów ze Struthers oraz jeden mecz przeciwko Lakeview i Hoover.

Ostatni rozstawiony numer 1 z regionu, Western Reserve, ma doskonały bilans 13-0. Błękitne Diabły mają trzech graczy z 15 lub więcej RBI w tym sezonie, a Hannah Heath i Katie Byers prowadzą po 22 graczy. Byers ma dziewięć podwójnych, dwa potrójne i dwa potrójne w 43 meczach.

Heath i Byers również prowadzą w obwodzie z łączną liczbą 50 strikeoutów.

W czołówce Szariatu znalazły się inne drużyny z regionu

Niedziela. Champ, Schalker i Canfield zajęli drugie miejsce, a Columbiana i McDonald trzecie.

Springfield i Polska również zajęły miejsca nr 4.

W Dywizji I Boardman zajął miejsce nr 13, a Harding miejsce nr 23.

W Dywizji II West Branch zajął miejsce nr 13, Chaney miejsce nr 25, a Urszulanka miejsce nr 9. Salem zajął miejsce nr 22, East zajął miejsce nr 20, a zmierzy się z Hubbardem w pierwszej rundzie. Gerard Struthers zmierzy się odpowiednio z numerami 14 i 23, a numer 6 Howland zmierzy się z numerem 26 Niles.

Aby uzupełnić nawiasy Dywizji II, Brookfield pożegnał się z rozstawionym numerem 5, podczas gdy Garfield z numerem 12 zmierzy się ze zwycięską Doliną Pymatuning nr 9 i Liberty nr 19.

Trzecia dywizja będzie pracowita dla lokalnych drużyn. Campbell otrzymał miejsce nr 18, a Grand Valley miejsce 23. W rozstawieniu nr 6 Lakeview otrzymał pożegnanie w pierwszej rundzie i zagra ze zwycięzcą nr 11 LaBrae i rozstawionym nr 15 z południowego wschodu.

Wreszcie, w czwartej dywizji nr 14, Wschodnia Palestyna zmierzy się w pierwszej rundzie z rozstawionym z numerem 24 Newton Falls, podczas gdy rozstawiony z numerem 10 Lordstown zmierzy się z rozstawionym z numerem 23 Bristolem. Nr 6 Matthews zmierzy się z numerem 27 Fairport Harding.

READ  Roland Garros 2023 rozpocznie się w niedzielę o 9GemHD i Stan Sport

Nr 5 Jackson-Milton był kolejną drużyną gospodarzy, która miała remis w pierwszym meczu w pierwszej rundzie, ponieważ zmierzyłaby się ze zwycięzcami nr 11 Lizbona i nr 18 East Canton. Windham otrzymał rozstawienie nr 17 i zmierzy się z kardynałem nr 16 w pierwszej rundzie.

W rozstawieniu nr 15 Warren JFK zmierzy się z numerem 21 St. John’s, a numer 13 Maplewood z numerem 19 Wellsville.

Badger pożegnał się z rozstawieniem nr 8 i zmierzy się ze zwycięzcą nr 12 Waterloo i nr 9 Mineral Ridge.

Znajdź pełną listę nawiasów Tutaj.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej