Fisher MU lekkoatletyka bije rekord szkoły na Razorback Invitational | Mizzou Sports

Po piątkowej próbie skoku wzwyż juniora Roberto Vilchesa, która była wiodącą na świecie iw NCAA, lekkoatletyka w stanie Missouri ustanowiła dziewięć osobistych rekordów w kontynuacji sobotniego Razorback Invitational.

Junior Arianna Fisher skoczyła na pierwsze miejsce na 44 stopy i 4,28 cala w trójskoku kobiet, bijąc swój własny rekord w szkole halowej ustanowiony na halowych mistrzostwach SEC 2021.

Po stronie mężczyzn, junior Georgi Nachev zajął pierwsze miejsce w trójskoku, skacząc 53 stopy, 4,94 cala. Nowy PR Nacheva plasuje go na drugim miejscu w historii w Missouri.

Z załadowanym polem składającym się z wielu programów Power Five, Missouri wciąż znalazło się w domu w dwóch innych miejscach w pierwszej trójce w sobotę.

W biegu na 3000 m kobiet pierwsza klasa Abbey Wilson zajęła drugie miejsce z czasem 10 minut i 7,74 sekundy.

Studentka pierwszej klasy, Mira Baccile, zajęła trzecie miejsce w biegu przez płotki kobiet na 60 metrów, ustanawiając PR i finiszując z czasem 9.31.

Starszy Jayson Ashford i drugi drugi Jacob Brunsman zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w biegu na 400, kończąc się mniej niż sekundę. Ale to Marc Poland ustawił PR, kończąc na 50.73.

W zawodach na średnim dystansie początkujący Angus Beer ustanowił rekord życiowy w biegu na 800 metrów, kończąc z czasem 1:50.40.

Jeśli chodzi o kobiety, junior Reilly Revord prowadził 2:12,83 na 800, co oznacza kolejne tygodnie z nowym PR.

Załoga dystansowa ustanowiła resztę osobistych rekordów, ustanowiona z drugą Isabelle Christiansen i pierwszoroczniakiem Georgie Purcell, którzy biegli odpowiednio 4:51,59 i 5:6,04 w kategorii 1600 kobiet.

Dla mężczyzn na 1600, świeżak Johnny Martin ustanowił osobisty rekord, pokonując w tym wydarzeniu 4:16,53.