Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma zajmująca się projektowaniem wnętrz komercyjnych w Leeds rozszerza się o nowe ramię zarządzające „One Space”

Firma zajmująca się projektowaniem wnętrz komercyjnych w Leeds rozszerza się o nowe ramię zarządzające „One Space”

Po niedawnym ogłoszeniu inwestycji i partnerstwa z firmą zarządzającą nieruchomościami Inhabet, firma Design Tonic, zajmująca się projektowaniem wnętrz, założyła „przyszłościowo myślącą” firmę zarządzającą obiektami, która będzie z nią współpracować: One Space.

Zapewniając kompleksową obsługę właścicielom firm, najemcom i agentom zarządzającym, One Space stara się wyróżniać na tle konkurencji ze względu na stosowaną technologię oraz „praktyczne podejście”.

Amanda Cook, dyrektor zarządzająca Design Tonic, wyjaśnia bardziej szczegółowo: „To była świetna okazja, aby wzmocnić naszą pozycję rynkową i wesprzeć inne firmy oraz zademonstrować zakres i zakres oferowanych przez nas usług.

„Już odnawiamy powierzchnie biurowe w całym regionie i już jesteśmy w czołówce najnowszych technologii i ekosystemów, więc sensowne było rozszerzenie tej wiedzy na inne regiony.

„Jako firma z siedzibą w Yorkshire z wieloma warstwami doświadczenia, była to mile widziana okazja dla Design Tonic i naprawdę nie możemy się doczekać jej rozwoju”.

Alex, we współpracy z Alexem Jewett, który jest również odpowiedzialny za Inhabet, dodał: „One Space dało nam możliwość zapewnienia właścicielom nieruchomości całkowitego spokoju, wiedząc, że ich nieruchomość jest w dobrych rękach. wydajność, którą stworzyliśmy i jak dobrze potrafimy się dostosować, zapewniając spersonalizowane pakiety dla klientów.”

Mając już na koncie nieruchomości w Leeds, w tym Kings House, Munro House i Leeming Building, One Space chce rozszerzyć swoje portfolio w całym hrabstwie.

Czy chcesz promować swój produkt/usługę w małych i średnich firmach w Twojej okolicy?

Dowiedz się, jak Bdaily może pomóc →

READ  Blask kultury cypryjskiej | Poczta Cypryjska