Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma Youngstown dostarcza namioty na specjalne okazje

Firma Youngstown dostarcza namioty na specjalne okazje

Micheline Zalak założyła Honeybee Tents & Events w sierpniu 2020 r., Mając nadzieję na stworzenie wyjątkowego doświadczenia dla osób, które spędzają więcej czasu na świeżym powietrzu w czasie pandemii. „To naprawdę zmieniło się w coś” – powiedziała.

[EDITOR’S NOTE — Each week, this feature section, “Movers and Makers,” will feature the stories of the movers, launchers, entrepreneurs and makers who contribute to the vitality of the Mahoning Valley. This section is supported by our first community partner, Farmers National Bank.]

YOUNGSTOWN – Honeybee Tents & Events oferuje luksusowe namioty i mini przeżycia w północno-wschodnim Ohio i zachodniej Pensylwanii.

Micheline Zalak, specjalista behawioralny w MacDonald High School, założyła Honeybee Tents & Events w sierpniu 2020 r., Mając nadzieję na stworzenie wyjątkowego doświadczenia dla ludzi, którzy spędzają więcej czasu na świeżym powietrzu w czasie pandemii.

„[My family]Mieszkamy na West Side … w Youngstown. „Jesteśmy głęboko zintegrowani i kochamy społeczeństwo” – wyjaśnił Zalak. I nie czujemy, że ludzie naprawdę doświadczają i widzą piękno Mill Creek, więc naprawdę tego chciałem [take customers] Do jednego z moich ulubionych, ten mały teren piknikowy nad jeziorem Glacier ”.

Dzielenie się tymi doświadczeniami opłaciło się: Zalac twierdzi, że mniej niż rok w branży ma ponad 100 rezerwacji.

Zlak powiedział, że pomysł na Honeybee Tents & Events przyszedł do niej pewnego ranka z myślą: „Jeśli kupię namiot, ludzie przyjdą”.

„Cała moja rodzina, jesteśmy bardzo energiczni. Uwielbiamy przebywać na zewnątrz, kochamy piesze wędrówki, kochamy biwakowanie… lubimy to wszystko robić i podczas pandemii nie było absolutnie nic do roboty”. [Honeybee Tents & Events] Tylko po to, aby ludzie się przeprowadzili, wyprowadź ich z domu i zapamiętaj z bliskimi.

„To naprawdę zmieniło się w coś” – powiedziała – „Komentarze były wyjątkowe ze strony społeczności”.

READ  Kto zaśpiewa na koncercie w hołdzie Taylorowi Hawkinsowi w Londynie?

Honeybee Tents & Events oferują różnorodne atrakcje, od 150 do 1250 USD, w tym spanie pod namiotem, GlampLounge, GlampOut, luksusowe wycieczki i wieczory filmowe.

Namioty wahają się od jednoosobowego do 20-osobowego Namioty dzwonowe, Który według funkcji belltent.com „jest pojedynczą środkową kolumną nośną, nadającą jej klasyczny kształt. Wejście składa się z kolumny w kształcie litery A, w której liny napinające zapewniają stabilność …”

Z każdą próbą Honeybee Tents & Events ustawia i rozrywa namiot na miejscu wydarzenia. Do tej pory popularne miejsca to od prywatnych rezydencji po jezioro Newport w parku metra Mill Creek.

„Proponuję zarezerwować około… dwóch do trzech tygodni. Kiedy kupujesz którykolwiek z naszych namiotów, zwykle jest to co najmniej 24 godziny, około dnia lub nocy”, zauważając, że jej zespół jest elastyczny. „Obecnie mamy czas ustawiania okna między 11:00 a 15:00, to naprawdę zależy od tego, kiedy rozpoczną się Twoje wydarzenia [and] gdzie jesteś.

Następnego dnia rozdrabnianie odbywa się zwykle między 11:00 a 14:00.

Zalac dąży do nadania niestandardowych akcentów każdemu doświadczeniu dzięki różnorodnym dekorom i udogodnieniom, takim jak stoły, poduszki podłogowe, dywaniki, latarnie, migoczące światła, elementy ozdobne, materace i inne przedmioty. Honeybee Tents & Events oferują nawet doświadczenia tematyczne, w tym artystyczne, uczty, kemping, safari, superbohaterów i Harry’ego Pottera.

Ponadto klienci mogą kupić dodatki, takie jak wieniec balonowy, maszyna do karaoke, lakier do paznokci, maszyna do popcornu, gry na świeżym powietrzu, ognisko, nadmuchiwany ekran o długości 16 stóp oraz jedzenie od lokalnych dostawców, takich jak Modern + Pine Charcuterie, Graze & Cones i piekarnia Happy Bailey.

Powiedział Zalak Mahoning ma znaczenie Konsultuje się z klientami przed wydarzeniami i wymaga 50-procentowego depozytu (z wyłączeniem 25-procentowego depozytu w przypadku dużych wydarzeń) w momencie rezerwacji, a saldo jest wymagalne w dniu wydarzenia. Dążąc do bardziej spersonalizowanego doświadczenia, „prowadzę konsultacje, aby w pewnym sensie poznać ich wydarzenie i zobaczyć, czego chcą; co świętują”.

READ  Polski reżyser Zanussi uważa pojedynek z 1998 r. z ideologiem Komunistycznej Partii Chin za „frustrujący” 25 lat później

Zalac powiedział, że potencjalni klienci mogą odwiedzić Karta Doświadczenia Na swojej stronie internetowej, aby uzyskać aktualne informacje na temat każdego okresu próbnego i stawek.

„[I’ve done] Apartamenty dla nowożeńców. Organizuję nadchodzące wieczory panieńskie. Niedawno założyłem winiarnię. ”„ Mamy również luksusowe wycieczki i dwa wybrane lokale w Mill Creek Park ”.

Ostatnio Honeybee Tents & Events koncentruje się na budowaniu lokalnych partnerstw i organizowaniu wspólnych wydarzeń w społeczności.

27 czerwca w The Vineyards at Pine Lake odbywają się The Perfect Pairing oraz Deski i butelki, luksusowe doznania kulinarne w namiotach, w których znajdują się namioty i imprezy dla pszczół miodnych. Powiedział Zalak Mahoning ma znaczenie Nieletni wyprzedali się w ciągu dwóch godzin.

„W Youngstown jest mnóstwo talentów, wiesz, myślę, że chyba najlepszym komplementem, jaki dostaję, jest to, że ludzie widzą namioty lub rozstawianie namiotów albo kiedy wszyscy się spotykamy i myślą:„ O mój Boże, to jest w Youngstown! To jest jak coś w Los Angeles! „A ja na to:„ Tak, jest w Youngstown! ”

Aby uzyskać informacje o namiotach i imprezach dla pszczół miodnych, odwiedź //www.everydayhealth.com Ich strona na FacebookuI Ich strona internetowa I ich konto na Instagramie @honeybeetentsandevents.