Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma Pokmon potwierdza budowę w stylu Monster Hunter dla Pokémon Legends: Arceus • Eurogamer.net

Firma Pokémon potwierdziła, że ​​Pokémon Legends: Arceus będzie wzorowane na Monster Hunter.

W oświadczeniu wydanym do KotakuThe Pokémon Company opisała nadchodzący typowy epizod rozgrywki na wyłączność Nintendo Switch:

W Pokémon Legends: Arceus, Jubilife Village będzie służyło jako baza dla misji ankietowych.Po otrzymaniu misji lub prośby i przygotowaniu się do następnej podróży, gracze wyruszą z wioski, aby zbadać jedną z różnych otwartych przestrzeni w regionie Hisui.

„Po zakończeniu prac ankietowych gracze będą musieli wrócić ponownie, aby przygotować się do następnej misji. Nie możemy się doczekać udostępnienia więcej informacji na temat eksploracji regionu Hisui.”

Wygląda bardzo jak ciało Monster Huntera, a mniej jak otwarty świat The Legend of Zelda: Breath of the Wild, który niektórzy zastanawiali się (mali nadzieję?), że Arceus będzie naśladował.

To stwierdzenie pochodzi z nowej dyskusji fanów wywołanej najnowszą rundą zrzutów ekranu Pokémon Legends: Arceus.

Jak Tom napisał w tym tygodniuW przeszłości Nintendo Arceus było opisywane jako oferujące „naturalne przestrzenie” i „dzikie krajobrazy”, a zwiastuny sugerujące włączenie największych do tej pory przestrzeni w serii.

W rezultacie niektórzy fani mieli nadzieję, że Arceus zapewni wrażenia w stylu Breath of the Wild-esque, z jedną ogromną mapą dostępną do nawigacji z możliwością udania się w dowolne miejsce i o każdej porze.

Oświadczenie firmy Pokémon Company usypia tę kontrowersję.

READ  Sprawdź teraz swój telefon: 19 urządzeń z funkcją rozpoznawania twarzy, które można oszukać za pomocą zdjęć