Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma Pokémon poszukuje osoby ze znajomością NFT

Firma Pokémon poszukuje osoby ze znajomością NFT

zdjęcie: Firma Pokemon

Firma Pokémon Company International otworzyła kilka dni temu nową ofertę pracy dla kierownika ds. rozwoju firmy i wydaje się, że stanowisko to wymaga od kandydata znajomości Web3, w tym blockchain.

Lista jest monitorowana Strona szklarni TPCi (przez Linkedin), gdzie publikowane są wszystkie oferty pracy w firmie, i dzięki temu przyciągnął uwagę wielu fanów Pokémon online @pracownik na Twitterze. Na pierwszy rzut oka opis stanowiska wydaje się niewinny, ponieważ rola specjalizuje się w strategii korporacyjnej, relacjach, rozwoju i innowacjach. Jednak w części Co przyniesiesz wydaje się, że jednym z wymagań jest znajomość świata Web3 przez wybranego kandydata.

W trzecim punkcie na liście ofert pracy stwierdza się, że wniesiesz „głęboką wiedzę i zrozumienie Web 3, w tym technologii blockchain, NFT i / lub metaverse”. A na dole stwierdza, że ​​​​trzeba być również „głęboko połączonym” z innymi w Web3 i przestrzeniach Metaverse.

Być może nie była to wiadomość, której szukało wielu fanów Pokemonów. W zeszłym roku firma Pokémon Company pozwała australijską firmę do sądu w sprawie gry NFT, która promowała nadchodzącą grę NFT o nazwie PokéWorld.

Nie oznacza to, że TPCi – spółka zależna większej firmy Pokémon – planuje jeszcze wejść do branży blockchain, ale ta lista sugeruje, że prawdopodobnie byłaby zainteresowana zanurzeniem palców u stóp. Gry wideo Pokémon, w których Nintendo jest wydawcą wraz z The Pokémon Company. Pokémon to oczywiście nie tylko gry wideo – pod parasolem Pokémon znajduje się szeroka gama towarów i mediów, a także aspekt „złap je wszystkie”. Może Po prostu nadaje się do metaverse i blockchain.

READ  Zrozpaczona para odchodzi po tym, jak Karen psuje oświadczyny, zmieniając aranżację i przerywając ich rozmowę