science

Finanse klejnotów wprowadzają klejnoty do przestrzeni kryptowalut

Niedawno projekt wdrożył dwie przedsprzedaże, oferując własne tokeny sGEG. Reakcja na te oferty przedsprzedażowe była przytłaczająca, do tego stopnia, że ​​ich tokeny pierwszej fazy sprzedały się za 228 000 USD w 3 minuty i 7 sekund od premiery.

LOS ANGELES, CA, 24 lipca 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – GeFi to platforma blockchain, która decentralizuje wydobycie klejnotów poprzez dostarczanie natywnych tokenów kryptograficznych – GEG i GES powiązanych z wartością klejnotów. Jest zbudowany na Binance Smart Chain (BSC), oryginalnym blockchainie firmy Największa giełda kryptowalut na świecie – Binance.

Oprócz dostępu do klejnotów, GeFi oferuje również unikalny NFT Marketplace, który jest platformą dla użytkowników do handlu, wymiany, udostępniania i uczestniczenia w rosnących dochodowych uprawach. W tym celu GeFi skompilowało niektóre z wiodących protokołów zdecentralizowanych finansów (DeFi) z całego świata. Ponadto protokół GeFi obsługuje agregację z chwilową redukcją strat.

Tokeny GeFi zyskują popularność w przestrzeni kryptograficznej, a projekt zawiera dwa natywne tokeny szyfrujące GeGem (GEG) i GeStone (GES)

W początkowej ofercie puli udziałów (ISO lub ISPO), GeFi wyemitowało łącznie 57 000 tokenów sGEG po 4 USD za token sGEG. i wyobraź sobie co- Wszystkie 57 000 tokenów sGEG zostało sprzedanych w ciągu 3,7 sekundy od wydania. Tak, zebranie 228 000 $ zajęło tylko 3 minuty i 7 sekund.

Dla tych, którzy nie wiedzą, ISO odnosi się do finansowania projektu rozwojowego poprzez stworzenie puli udziałów. W tym modelu programiści zbierają wszystkie nagrody za walidację bloków i w zamian przekazują oryginalne tokeny projektu delegatom.

Po sukcesie pierwszej fazy przedsprzedaży, GeFi ogłosiło publiczną sprzedaż ISO fazy 2 od 12 lipca 2021 r. UTC 1200 do 22 lipca 2021 r. UTC 1200. W fazie 2 GeFi wyemitowało 85 500 tokenów sGEG po 5 USD każdy.

Tym razem jest za wcześnie Adoptorzy GeFi pospieszyli z zakupem drugiego etapu przedsprzedaży i kupili wszystkie tokeny w 7 dni 7. W przedsprzedaży w fazie 2 GeFi zebrało 427 500 USD w 7 rekordowych dni.

READ  W Madrycie odkryto starożytny obóz, w którym neandertalczycy urządzali „imprezy myśliwskie”

Podczas gdy duża liczba osób kupiła tokeny sGeG w przedsprzedaży tokena, niektórzy stracili swoją szansę. Jeśli jesteś jednym z nich, nie martw się. Podczas gdy duża liczba osób kupiła tokeny sGeG w przedsprzedaży tokena, niektórzy stracili swoją szansę. Jeśli jesteś jednym z nich, nie martw się. Faza 3 przedsprzedaży jest obecnie w toku (w momencie pisania tego tekstu). Faza 3 ze 142 500 tokenów sGEG jest dostępnych po 6 USD za każdy.

GeFi przenosi uprawę plonów na wyższy poziom. GeFi Vault optymalizuje zwroty dla każdego uczestnika za pomocą zautomatyzowanego mechanizmu inteligentnych zwrotów. Aby to osiągnąć, GeFi używa swojego Dynamic Harvest Optimizer, aby odblokować najwyższe RRSO dla swoich skarbców.

Co więcej, nie musisz ręcznie modyfikować depozytu, GeFi robi to za Ciebie. Ich protokół automatycznie przenosi Twoje środki między kilkoma protokołami, aby uzyskać najlepsze zwroty. Automatycznie łączone inteligentne kontrakty GeFi są testowane i wykorzystują najlepsze w swojej klasie strategie optymalizacji zwrotu.

Posiadacze tokenów GeGem otrzymają zachęty finansowe (dla najbardziej aktywnych użytkowników) oraz uprzywilejowany dostęp do przedmiotów na GeHub i GeGame.

GeStone Token (GES) zostanie wkrótce uruchomiony, a posiadacze tokenów będą mogli kupować, sprzedawać i odkrywać aktywa cyfrowe i ekskluzywne produkty fizyczne z największego rynku cyfrowych klejnotów i biżuterii dla NFT i kryptowalut, dostęp do gier opartych na technologii blockchain, a także:

  1. Kolekcjonerska gra karciana NFT — zbieraj cenne NFT

  2. Gra rolnicza – wyhoduj swojego awatara, aby uzyskać NFT

  3. Gra bitewna – walcz i podbijaj NFT przeciwników. Tutaj możesz kupować wirtualne ziemie, wydobywać ekscytujące przedmioty i nawiązywać nowe znajomości.

GeFi to rzeczywiście obiecujący projekt. Zawiera powiązane z klejnotami tokeny kryptograficzne, rynek NFT, skarbce upraw i gry oparte na blockchain. Jednak ten projekt jest bardzo mały. Projekt będzie wartościowy tylko wtedy, gdy spełni wszystkie swoje obietnice.

READ  Starliner przybywa do bazy startowej przed lotem testowym na stację kosmiczną

Aby dowiedzieć się więcej o GeFi, sprawdź ich kanały w mediach społecznościowych –

Twitter – https://twitter.com/GeFiOfficial
niezgoda – https://discord.gg/r3x9ES8hp8
kanał telegramu – https://t.me/GeFiOfficial
Telegram- Społeczność https://t.me/GeFiCommunity
Książka Jetbook – https://info.ge.finance/

Kontakt z mediami

Imię: Josh
e-mail: [email protected]
stronie internetowej: https://www.ge.finance