Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Final Fantasy XVI opóźnione o prawie sześć miesięcy z powodu Covid-19

Na zdjęciu zrzut ekranu z pierwszego zwiastuna FFXVI.

Wpływ pandemii wciąż jest odczuwalny.
zrzut ekranu: Kwadratowy Enix

Pierwotnym planem Square Enix było ogłoszenie pod koniec roku wielkiego ogłoszenia dotyczącego Final Fantasy XVI. Tak się nie stanie, a mecz został przełożony o co najmniej pół roku.

„Kiedy ostatnio rozmawialiśmy, obiecałem, że zdobędę więcej informacji o Final Fantasy XVI Później w 2021 roku producent Naoki Yoshida napisał w oficjalnym komunikacie. „Jednak z przykrością informuję, że nie będę w stanie dotrzymać tej obietnicy, ponieważ komplikacje związane z trwającą pandemią Covid-19 opóźniły rozwój gry o prawie pół roku”.

Final Fantasy XVI Został opracowany przez wielu twórców z całego świata. W ramach wysiłków Square Enix mających na celu zrównoważenie skutków pandemii umożliwił pracownikom pracę w domu. „To niestety utrudniło komunikację z biura w Tokio, co z kolei opóźniło – lub w skrajnych przypadkach anulowało – dostawę aktywów od naszych zewnętrznych partnerów”.

To jest zrozumiałe. Pandemia wywróciła sprawy do góry nogami i skomplikowała ludziom na całym świecie.

„Jednak w 2021 roku spędziliśmy dużo czasu, aby rozwiązać ten problem i mamy nadzieję, że jego wpływ będzie minimalny do nowego roku, co pozwoli nam lepiej skoncentrować się na bieżących zadaniach: podniesieniu jakości zasobów graficznych, poprawie mechanika walki, rozpoczynanie bitew jeden na jednego i finalizowanie scen oraz ogólna optymalizacja grafiki.”

Według Yoshidy obecny plan zakłada dokonanie poważnego ujawnienia wiosną 2022 roku.

„Szczerze przepraszam wszystkich, którzy nie mogli się doczekać, aby dowiedzieć się o niej więcej Final Fantasy XVIYoshida podsumował: „I dziękujemy za nieustanną cierpliwość, gdy skupiamy nasze wspólne wysiłki na rozwoju”.

To jest moje, A może współczujesz Yoshidzie? Ciągle musi przepraszać? Rzeczy, które się dzieją. Rozumiemy. Do zobaczenia następnej wiosny.

READ  Dziś opublikowano pierwszą dużą aktualizację popremierową do Battlefield 2042 • Eurogamer.net