Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade, wyłącznie na PS5, przez co najmniej sześć miesięcy • Eurogamer.net

Nowy zwiastun zawiera nową rozgrywkę.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade było dostępne wyłącznie na PlayStation 5 przez co najmniej sześć miesięcy, a nowy zwiastun gry został potwierdzony.

Poniższy zwiastun zawiera ponad trzy minuty ujęć z Intergrade, ulepszonej wizualnie wersji oryginału zawierającej zupełnie nowy odcinek Yuffie.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade ukaże się 10 czerwca, więc najbliższa gra na innych platformach – na przykład na PC i Xbox – będzie miała miejsce 10 grudnia. A może Intergrade pojawi się również na PlayStation 4.

Final Fantasy 7 Remake został wydany na PlayStation 4 10 kwietnia 2020 r. – to ponad rok temu, więc można sobie wyobrazić, że umowa na wyłączność między Sony a Square Enix na tę grę dobiegnie końca.

Jest zrozumiałe, że Final Fantasy 7 Remake zostanie wydany w formie Intergrade na Xbox Series X i S oraz PC, gdy nadejdzie odpowiedni czas. W te święta? Może wiosna 2022 roku?

Jeśli chodzi o sam zwiastun, zawiera Fort Condor, minigrę strategiczną z oryginalnego Final Fantasy 7. Jest tu również coś więcej niż mały Dirge of Cerberus, z Nero the Sable, najlepszym strzelcem trzeciej osoby. Wygląda na to, że pokaz Fantasy 7.

READ  Mówi się, że 16 kopii Final Fantasy jest na wolności na tydzień przed premierą