Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Film przedstawiający samolot emitujący flary nakręcony na polskim pokazie lotniczym

Wyszukiwanie wsteczne obrazu pokazuje, że klip wideo został nagrany podczas pokazów lotniczych Antidotum Leszno 2022 w Polsce 17 czerwca 2022 r. i nie jest ostrzeżeniem USA dla Korei Północnej.

Prawo: Film pokazuje amerykański myśliwiec ostrzegający Koreę Północną.

Ocena: FAŁSZ

Dlaczego sprawdziliśmy to jako fakt: Film YouTube zawierający roszczenie uzyskał ponad 527 polubień i 46 035 wyświetleń.

Zrobione na pokazie lotniczym: Odwrotne wyszukiwanie obrazu pokazuje, że pokazany klip wideo został po raz pierwszy opublikowany na kanale YouTube Laatov23 23 czerwca 2022 r.

Jak w nim stwierdzono Oryginał Wpis na YouTube z filmem, wideo C-130 Hercules wystrzeliwuje flary na lotnisku Leszno-Strzyżewice (EPLS) w Polsce w dniu 17 czerwca 2022 r. podczas Antidotum Airshow Leszno 2022 w Polsce.

Inny film nakręcony podczas pokazu lotniczego przez kanał YouTube Rec Hunter również pokazał osiągi C-130 Hercules. 3:08 znacznik czasu wideo.

Aktywność USA w Korei: Organizacja Narodów Zjednoczonych wykorzystano Myśliwce B-1B podczas ćwiczeń wojskowych USA-Korea Południowa, 5 listopada 2022 r.

Sojusznicze ćwiczenia obejmowały około 240 samolotów wojskowych i dwa amerykańskie bombowce strategiczne B-1B, a także cztery myśliwce F-16 i cztery myśliwce F-35A, podało Kolegium Szefów Sztabów Korei Południowej. – Lorenz Passion/Rappler.com

Poinformuj nas o wszelkich podejrzanych stronach, grupach, kontach, stronach internetowych, artykułach lub zdjęciach na Facebooku w Twojej sieci, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Możesz także zgłosić podejrzane roszczenia #FactsFirstPH Debline Przez wiadomość Rapplera na Facebooku Lub Przerwa w wiadomościach za pośrednictwem wiadomości na żywo na Twitterze. Możesz również zgłosić się za naszym pośrednictwem Viber to chatbot sprawdzający rzeczywistość. Walczmy z dezinformacją Sprawdzenie autentyczności na czas.

READ  DIF kupi dwa morskie projekty wiatrowe w Polsce