Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Film Leaked Pixel Fold pokazuje wewnętrzny ekran z grubymi ramkami

po kilku dniach CNBC Google poinformowało o swoich planach na I/O 2023, kiedy rzekomy film przedstawiający urządzenie zaczął krążyć w Internecie. Późny piątkowy wieczór, leaker i developer Kuba Wojciechowski To, co mówi, to klip Pixel Fold. – powiedział Wojciechowski Nagranie ma miesiąc. Niestety film nie pokazuje żadnych funkcji, które definitywnie identyfikują Folding Files jako jedną z funkcji Google, więc przyjmij to, co widzisz, z dozą sceptycyzmu, ale mimo wszystko Wojciechowski ma wiarygodne osiągnięcia.

Podobno Pixel Fold będzie kosztował około 1700 USD, kiedy pojawi się jeszcze w tym roku. według CNBCUrządzenie będzie miało wygląd przypominający książkę z zewnętrznym ekranem o przekątnej 5,8 cala i składanym ekranem o przekątnej 7,6 cala. Mówi się również, że używa „najtrwalszego zawiasu” ze wszystkich składanych baterii do tej pory i baterii, która może wytrzymać do 72 godzin dzięki trybowi „Extreme Battery Saver”.

Osobno pojawił się też ostatnio publicznie. Urządzenie jest częścią instalacji Google „Shaped by Water” podczas Milan Design Week. W Wideo na Instagramie zauważony wcześniej (Przewiń do końcowego filmu w galerii) Możesz zobaczyć urządzenie pokazane obok innych urządzeń Made by Google, w tym. Film nie ujawnia zbyt wiele, czego nie wiedzieliśmy o tablecie Pixel. Konstrukcja urządzenia odpowiada temu, który pokazał Google w i. Nowością jest inny rodzaj korala, oprócz kolorów takich jak „Hazel” i „Snow”, które firma pokazywała w przeszłości.

Google prawdopodobnie ma więcej informacji do udostępnienia zarówno na temat Pixel Fold, jak i tabletu.

READ  Dealerzy samochodów używanych kupują akcje na Cazoo taniej niż szalone ceny aukcyjne - The Car Dealer Magazine