Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Film Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May w Polsce

Jeremy ClarksonRichard Hammond i James May na planie Polska W poniedziałek przed podobno piątym sezonem The Grand Tour na Amazon Prime.

Do trójki dołącza ponad 100-osobowa załoga, która jedzie efektownymi samochodami ulicami Gdańska.

Spektakl, którego premiera miała miejsce w 2016 roku, zawierał cztery sezony oraz kilka programów specjalnych, zanim produkcja została przełożona na piąty sezon w 2021 roku z powodu COVID.Back Together: (LR) Jeremy Clarkson, James May kręcił w Polsce przed podobno piątym sezonem The Grand Tour (na zdjęciu podróż do Polski prywatnym odrzutowcem)


© Przesłane przez Daily Mail
Back Together: (LR) Jeremy Clarkson, James May kręcił w Polsce przed podobno piątym sezonem The Grand Tour (na zdjęciu podróż do Polski prywatnym odrzutowcem)

Przyjaciele wycięli zwykłe kształty, gdy później zostali sfotografowani, sprawdzając się nawzajem w poszukiwaniu samochodu.

62-letni Jeremy jechał srebrnym sportowym samochodem Mitsuoka Low Ced, podczas gdy 52-letni Richard siedział za kierownicą żółtego Chevroleta SSR, który kosztuje 30 000 funtów.

59-letni James wyciągnął tył starego, pastelowego kabrioletu Crosleya, który nazywał „mydelniczką na kółkach”.

Luksusowe samochody przyciągnęły ze sobą sporą rzeszę gapiów moto3m.pl Doniesienia o wyprawie filmowej były owiane tajemnicą i ani lokalne media, ani policja nie zostały poinformowane.

W filmie pojawił się również fioletowy samochód z napisem „Tittie N Beer”.

Serwis podał też, że załoga strzelała do kilku miejsc w Gdańsku – m.in. na Westerplatte, gdzie padły strzały otwierające II wojnę światową.

We wtorek cała trójka pojechała do sąsiedniego miasta Poznania, a za nią liczna załoga i dziesiątki innych pojazdów.

Wideo: Córka Jeremy’ego Clarksona mówi, że tata wraca do zdrowia po spaniu (Irish Mirror)

Córka Jeremy’ego Clarksona mówi, że tata jest lepszy po śnie

Następna

Następna

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami tria oraz Amazon Prime w celu uzyskania komentarza.

W poniedziałek Jeremy wszedł na Instagram, gdzie udostępnił ujęcie trójki pozujących przed luksusowym prywatnym odrzutowcem.

Z długimi oczekiwaniami na wielu brytyjskich lotniskach napisał niegrzecznie: „Jaki chaos na lotnisku?”

Fani z radością zgromadzili się w sekcji komentarzy, aby zobaczyć trzech mężczyzn razem i możliwość nowego sezonu, z jednym napisem: „Chłopcy wracają!”.

Podczas gdy inny dodał: „Jaka jest data następnego specjalnego poyo?”

A trzeci napisał: „Najlepsze trzy w historii!”.Nowa seria: Program, który miał swoją premierę w 2016 roku, obejmował cztery sezony plus kilka specjalnych, zanim produkcja została przełożona na piąty sezon w 2021 r. z powodu COVID (na zdjęciu w 2019 r.)


© Przesłane przez Daily Mail
Nowa seria: Program, który miał swoją premierę w 2016 roku, obejmował cztery sezony plus kilka specjalnych, zanim produkcja została przełożona na piąty sezon w 2021 r. z powodu COVID (na zdjęciu w 2019 r.)


Czytaj więcej

READ  Seattle Storm Company awansuje Talisa Reę na stanowisko dyrektora zarządzającego