Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Film Dewolucja wraca do domu w ciemności Reżyser – / Film

W zeszłym roku Legendary Entertainment nabyło swoje prawa Max Brooks’Nowa książka’ Upoważnienie, eksploracja legendy Wielkiej Stopy, opisana w serii dzienników napisanych przez kobietę próbującą przetrwać w skoncentrowanym na technologii „zielonym” społeczeństwie, które nagle zostało odcięte od współczesnego świata przez klęskę żywiołową. Sprawy przybierają gorszy obrót, gdy do bitwy wkracza grupa sasquatchów. Teraz przyniósł Legendarny Powrót do domu w ciemności Dyrektor James Ashcroft przejąć projekt.

Hollywoodzki reporter ma wiadomości na temat Upoważnienie Lądowanie filmu jest w rękach reżysera Jamesa Ashcrofta, aktora Maoryskiego Kiwi, który został filmowcem. To zabawne, że książka została pierwotnie opracowana jako scenariusz do Legendary z Davidem Leslie Johnsonem (Gniew tytanówA chodzący trup) pisanie i Stracony Na pokładzie jest także reżyser Jack Bender. Ale Brooks postanowił najpierw zamienić to w książkę. Nie jesteśmy pewni, czy Brooks sam zmodyfikował książkę jako pierwszy szkic, czy też stary tekst Johnsona jest nadal w toku, ale skądkolwiek pochodzi tekst, Ashcroft dopracuje go ze swoim partnerem pisarskim. Eli Kent.

Ashcroft osiągnął sławę w Sundance w zeszłym roku dzięki Powrót do domu w ciemności, który później został odebrany przez Netflix, ale jeszcze nie zadebiutował w usłudze przesyłania strumieniowego. Legendary ma nadzieję, że reżyser przedstawi „przerażający kawałek, który ma coś do powiedzenia o stanie ludzkości, gdy okleina uprzejmości zostanie zerwana, a natura przejmuje kontrolę”.

film mandatowy

O czym jest film mandatowy?

Jeśli słyszysz o tym po raz pierwszy Mandat: relacja z pierwszej ręki o masakrze Rainier Sasquatch, książka jest podobna do wojna światowa, ponieważ została napisana przez Maxa Brooksa tak, jakby sam badał tę bajkę jako prawdziwe wydarzenie. Jego „badania”, wraz z dziennikami postaci z relacjami z dzienników na żywo, opowiadają o thrillerze. tutaj jest ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Oficjalne streszczenie książki:

Wraz z popiółem i chaosem wybuchającym po erupcji Mount Rainier i wreszcie osiedleniem się, historia masakry w Greenloop pozostała niezauważona i niezbadana. . . Do teraz. Pamiętnik mieszkanki Kate Holland, która wraca do zdrowia po krwawym wraku miasta, zawiera historię zbyt wstrząsającą – i zbyt zaskakującą pod względem następstw – by można ją było zapomnieć. Na tych stronach Max Brooks po raz pierwszy podkreśla niezwykłą narrację Kate, wiernie odtwarzając jej słowa wraz z jego obszernymi badaniami nad rzezią i stojącymi za nią mitycznymi bestiami. Opowieść Kate to opowieść o nieoczekiwanej sile i odporności, przeciwstawianiu się ludzkości w obliczu spojrzenia straszliwego drapieżnika i nieuchronnie brutalności i śmierci.

Jednak to także znacznie więcej.

Bo jeśli to, co widziała Kate Holland w tamtych czasach, jest prawdą, musimy zaakceptować niemożliwe. Musimy zaakceptować fakt, że istota znana jako Wielka Stopa krąży wśród nas – i że jest to bestia o straszliwej sile i zaciekłości.

READ  Silniki transmisyjne, napisy i dubbing, a pociski obrazujące 35 mm

Wydaje się, że ma elementy thrillera. Świat może znowu oszaleć, bo Hulu ma też serial dokumentalny sasquatch który przybył w kwietniu ubiegłego roku. Biorąc pod uwagę, że nie ma wielu naprawdę konkretnych horrorów o Wielkiej Stopie, Upoważnienie Ma możliwość stworzenia nowego dużego ekranu dla legendarnego stworzenia. Prawdopodobnie największy film Bigfoot od tamtego czasu Harry i Henderson. Wkrótce wszyscy będziemy krzyczeć: „Czy nie widzisz, że już cię nie chcemy?!”

Świetne posty z całej sieci: