Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Film Barbie tak różowy, że dosłownie doprowadził do braku farby

Film Barbie tak różowy, że dosłownie doprowadził do braku farby

Pokaż proces tworzenia lalka BarbieŚwiat snu miał bardzo duży wpływ na świat rzeczywisty.

Scenografka filmu, Sarah Greenwood, niedawno ujawniła, że ​​projekt i konstrukcja Krainy Barbie — z wieloma różowymi wymarzonymi domami, latarniami, ścieżkami i płotami — była pokryta tak charakterystycznymi dla Barbie jaskrawymi kolorami, że wyczerpała zapasy całej firmy. różowej farby i doprowadziło do niedoborów farby. .

Greenwood wspomina: „Świat” skrót architektoniczny W nowym wywiadzie „skończył jej się kolor różowy”.

Film Barbie

Zdjęcia z Warner Bros Margot Robbie w „Barbie”

Konkretny odcień, o którym mowa? Fluorescencyjny różowy odcień Roscoe, widoczny w domach Barbie Land, w tym w Barbie’s House (Margot RobbieTwój własny wymarzony dom.

— powiedziała Lauren Braud, wiceprezes Roscoe ds. globalnego marketingu Los Angeles Times że film „zużył tyle samo farby, co my” podczas kręcenia. Zaznaczyła jednak, że nie tylko o to chodzi lalka Barbie To spowodowało problem firmy z różową farbą — przyczyniły się do tego również problemy z globalnym łańcuchem dostaw spowodowane pandemią COVID-19 i burzą lodową w Teksasie w 2021 r.

„Był ten brak, a potem daliśmy im wszystko, co mogliśmy – nie wiem, czy mogliby ubiegać się o kredyt” – powiedział Proud. Ale w końcu przyznała: „Posmarowali nas farbą”.

Margot Robbie w & # 39;  Barbie & # 39;

Margot Robbie w „Barbie”

Zdjęcia Warner Bros Margot Robbie w „Barbie”

Jeśli chodzi o tworzenie intensywnie różowego krajobrazu, reżyser Gretę Gerwig wyjaśnił skrót architektoniczny że „utrzymanie żywego i młodzieńczego„ dziecka ”jej projektu było dla niej najważniejsze. Powiedziała:„ Chciałem, aby róże były bardzo jasne i aby wszystkiego było prawie za dużo ”.

Gerwig dodała, że ​​chce, aby każdy aspekt Barbie Land był większy niż życie, ponieważ nie chce „zapomnieć, co sprawiło, że pokochałam Barbie, kiedy byłam małą dziewczynką”.

„Chciałam uchwycić to, co było tak absurdalnie zabawne w Dreamhouses” — wyjaśniła. „Po co wchodzić po schodach, skoro można wślizgnąć się do basenu? Po co wchodzić po schodach, skoro można wjechać windą, która mieści się w spodniach?”

READ  Carroll's Iowa Legendary Rye wykorzystuje receptury whisky z czasów prohibicji

lalka Barbie – dowolne rubinowe gwiazdki, Ryan GoslingI Iza RayI Simo Liui wiele innych — w kinach od 21 lipca.

Chcesz więcej nowości filmowych? Zapisz się do Rozrywka TygodnikBezpłatny biuletyn Najnowsze zwiastuny, wywiady z gwiazdami, recenzje filmów i nie tylko.

Powiązana zawartość: