Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fenografia: Wypełnienie przestrzeni: Fenografia

Fenografia: Wypełnienie przestrzeni: Fenografia

Fotograf David Sawyer wspomina: „Asystent winiarza Fitapreta Vinhos Almerindo i ja zbudowaliśmy to pomieszczenie z beczkami, umieszczając wszystkie beczki, czyszcząc je, idealnie ustawiając i napełniając wszystkie beczki. To ciężka praca fizyczna, wymagająca długich godzin pracy i wyprodukowaliśmy ponad 100 beczek. To zajęło to tydzień. Ponad 15 godzin dziennie, zaczynając od południa i często kończąc po 4 rano.

kierunki:
Pobierz ten obraz, klikając go prawym przyciskiem myszy i wybierając „Zapisz link jako” lub „Zapisz element docelowy jako”. Następnie wybierz żądaną lokalizację na komputerze, aby zapisać obraz. Użytkownicy komputerów Mac mogą także kliknąć obraz, aby otworzyć widok w pełnym rozmiarze i przeciągnąć go na pulpit.

Aby ustawić obraz jako tapetę pulpitu, użytkownicy komputerów Mac muszą postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami Te instrukcjepodczas gdy użytkownicy komputerów PC powinni Podążać.

po więcej informacji:
Zapytania dotyczące tych obrazów są mile widziane Strona Davida Sawyera.

O zdjęciach fotograficznych:
Vinography regularnie prezentuje zdjęcia fotografa Davida Sawyera do użytku osobistego czytelników jako tapety na pulpit lub wygaszacze ekranu. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba. Prosimy o przestrzeganie praw autorskich do tych obrazów. Obrazy te nie mogą być ponownie publikowane na żadnej stronie internetowej lub blogu bez wyraźnej zgody fotografa.

READ  Rakieta z 15. misją SpaceX startuje i ląduje w morzu