Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fantagio i pogrążona w żałobie rodzina Astro Moonbin otwierają publiczne miejsce pamięci w buddyjskiej świątyni w prowincji Gyeonggi

Fantagio i pogrążona w żałobie rodzina Astro Moonbin otwierają publiczne miejsce pamięci w buddyjskiej świątyni w prowincji Gyeonggi

Przygotowywana jest dla publiczności długoterminowa przestrzeń upamiętniająca Moonbina z ASTRO.

4 czerwca agencja KST ASTRO Fantazja wydał oświadczenie mówiące, „Całkowicie Ci współczujemy Pokaż jej [ASTRO’s fanbase]Smutne uczucie chęci uhonorowania zmarłego Moonbina przez dłuższy czas. W związku z tym, po długich i ostrożnych dyskusjach z pogrążonymi w żałobie członkami rodziny, przygotowaliśmy pamiątkowe miejsce na zewnątrz tego miejsca”.

Chociaż Moonbin nie był buddystą, rodzina poprosiła również o otwarcie miejsca pamięci GukcheongsaŚwiątynia buddyjska w Gwangju, prowincja Gyeonggi. Fantagio wyraził nadzieję, że przestrzeń, która zostanie otwarta 7 czerwca o 5:30 rano, będzie dostępna dla publiczności. „Mogą wygodnie odwiedzić, aby trochę się pocieszyć i uspokoić swoje serca”.

Agencja poprosiła odwiedzających pomnik, aby nie zostawiali ofiar żywnościowych ze względu na górzyste położenie świątyni, co utrudnia jej konserwację ze względu na owady i inne potencjalne problemy. Jednak listy i notatki są dozwolone i będą okresowo zbierane i starannie przechowywane. Wiadomości i notatki można umieszczać w wyznaczonym pudełku w przestrzeni pamięci.

Tymczasem obecne miejsce pamięci, znajdujące się na dachu budynku Fantagio, zostanie oficjalnie zamknięte 6 czerwca o północy, dla upamiętnienia 49. dnia śmierci Moonbina. W tradycji koreańskiej uważa się, że dusza przebywa 49 dni przed opuszczeniem świata. Listy i prezenty złożone w miejscu pamięci zostaną zebrane i przekazane rodzinie pogrążonej w żałobie.

READ  Netflix zapewnia więcej przestrzeni filmowej w Wielkiej Brytanii dzięki nowej umowie z Shepperton Studios