Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani z łatwością dokonali premiery drugiego sezonu na Netflix

W odpowiedzi na nieznośne pytanie, czy Netflix kiedykolwiek będzie miał własną własność gra o troni która z jego oryginalnych serii może uzasadniać taką klasyfikację, myślę, że mamy ostateczną odpowiedź. Do pewnego stopnia jest to oczywiście interesujące pytanie na początek. Jednak w tym momencie odpowiedź jest jasna: trzeba kiwnąć głową, aby… Magik, serial fantasy oparty na franczyzie książki polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego pod tym samym tytułem.

W zeszłym tygodniu na urządzeniu do przesyłania strumieniowego zadebiutował drugi sezon adaptacji jego serii książek Netflixa, w której występuje Henry Cavill. Nic dziwnego, że znalazł się na szczycie trwającego rankingu 10 najlepszych programów telewizyjnych na Netflix, który jest prowadzony przez firmę. Co więcej, nie chodzi tylko o to, że serial jest obecnie numerem 1 w serwisie Netflix.

Magik Sezon 2 jest teraz transmitowany na Netflix

Ludzie też szaleją, zanurzając się w nowym sezonie. Aha, a jeśli numer 2 na liście Top 10 Netflixa jest jakąkolwiek wskazówką (to jest Wiedźmin Sezon 1, jest tu również fajny efekt halo, który pomaga również w otwieraniu odcinków.

W każdym przypadku, Dane Netflix Pokazuje, że w tygodniu od 13 do 19 grudnia drugi sezon zgromadził ponad 142 miliony godzin transmisji. Uderzająca figura sama w sobie, tym bardziej, że ta figura reprezentuje tylko Trzy dni od oglądania. dlatego Wiedźmin Drugi sezon pojawił się na Netflix dopiero 17 grudnia.

Przy okazji: w świetle naszego komentarza powyżej, że ten serial jest trochę podobny do The King of Netflix gra o tron? Pokaż teraz numer 2 na Netflix, Magik Sezon 1 wydaje się potwierdzać ten punkt jeszcze bardziej. Dane Netflix pokazują, że w tym tygodniu obejrzano prawie 50 milionów godzin.

READ  Przewodnik po prezentach świątecznych dla obsesyjnej popkultury w Twoim życiu

historia i reakcja

Tymczasem fabuła drugiego sezonu wygląda następująco. Ze streszczenia Netflix: „Przekonany, że Yennefer straciło życie w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, do swojego rodzinnego domu Kaer Morhen.

„Gdy królowie, elfy, śmiertelnicy i demony kontynentu walczą o dominację poza jego murami, musi chronić dziewczynę przed czymś jeszcze bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiada w sobie.”

Więcej w Rotten TomatoesDrugi sezon serialu otrzymał niemal idealną ocenę krytyków (93%).

Krótkie słowo na temat wizualizacji: w pierwszym sezonie serial kręcił epickie sceny w różnych lokalizacjach w krajach, od Hiszpanii po Polskę i Węgry. Jednak COVID-19 zamknął drzwi, robiąc tym razem to samo. Tak więc zespół sfilmował cały sezon w 15 lokalizacjach w Wielkiej Brytanii.

Produkcja została oparta na ponad 100-letnich studiach filmowych Arborfield, które dawniej były koszarami wojskowymi. Backlot studio był tym razem miejscem wielu różnych grup wiejskich, oprócz tego, że był to budynek zewnętrzny lub Kaer Morhen.

uwaga końcowa

Niektórzy z was, którzy mogli zobaczyć sezon 1, kiedy wyszedł dwa lata temu, tak jak ja, mogą chcieć szybkiego ponownego ożywienia miejsca, w którym historia się skończyła. Jeśli dotyczy to Ciebie, z przyjemnością dowiesz się, że Netflix ma już 15-minutowe podsumowanie, które możesz obejrzeć w serwisie streamingowym lub na YouTube.

Poniżej zamieściliśmy wideo: