Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani Wiedźmina są przekonani, że znają prawdziwy powód, dla którego Henry Cavill opuścił serię Netflix

Henry Cavill pozuje przed znakiem Wiedźmina na czerwonym dywanie.

Po raz pierwszy w Internecie pojawiła się gwiazda DCU Superman Henry Cavill jako Geralt z Rivii w adaptacji Netflixa MagikOn ona wył w grupowym śmiechu Na okropnej peruce. Cztery lata później fani zaczynają tracić rozum, że Hollywood przewyższa Himbo Nie zagra ponownie tej roli po zakończeniu trzeciego sezonu. Jednym z oczywistych wyjaśnień, dlaczego Cavill zapalił się na nowym samochodzie Nadczłowiek Film, ale fani uważają, że prawdziwym powodem, dla którego Cavill odszedł, jest to, że jest zmęczony walką z Netflix, aby go zatrzymać Magik Wierny swojemu materialnemu źródłu literackiemu.

Wczoraj rozeszła się zaskakująca wiadomość o rychłym odejściu Cavilla w obecnej sytuacji Przez Netflix, który ogłosił również Liama ​​Hemswortha z Igrzyska głodowe Sława przejmie rolę w czwartym sezonie. Cavell był cytowany, jak powiedział: „Podobnie jak w przypadku największych postaci literackich, podaję pochodnię z szacunkiem dla czasu, który spędziłem portretując Geralta i z entuzjazmem, widząc Liama ​​w walce z tym najwspanialszym i najbardziej wyrafinowanym człowiekiem”. „Hossam, dobry panie, ta postać ma dla niego cudowną głębię, ciesz się nurkowaniem i oglądaniem tego, co możesz znaleźć”.

Czytaj więcej

Podczas gdy wielu było rozczarowanych? mężczyzna od wujka Już ich nie złapią Ryk „Płoć” U koni w przyszłych sezonach, Wiedźmin Fani szczególnie źle przyjęli tę wiadomość. Eksplodowały subreddity dotyczące książek, gier i seriali Netflix niedowierzanieA udaremnienieA MemyPodczas gdy teorie spiskowe przekazać na Twitterze Ten Cavell został niejako wyparty z twórczych różnic w spektaklu, który niekiedy dawał hojną swobodę oryginalnym powieściom polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego. niektóre części Wiedźmin Fani zawsze byli Toksyczny związek z showi gniew z powodu pewnych wyborów i zwrotów akcji, a odejście Cavilla jest teraz traktowane jako potwierdzenie każdej krytyki, z jaką kiedykolwiek mieli do czynienia.

READ  Jesienny przewodnik po sztukach wizualnych 2022: Instytut Sztuki prezentuje sztukę afrykańską na dużej wystawie

Aby poprzeć swoje teorie, fani wskazują na Ścieżka nawigacji szlakiem Cytat z poprzedniego wywiadu Napisane przez Cavell o jego pragnieniu, aby Geralt z Netflix był wierny tym, które pierwotnie zostały zapisane na papierze na łamach magazynu fantasy Fantastyczna W 1986 roku. Niecały rok temu aktor powiedział, że powiedział: Hollywoodzki reporter Był „w pełni zaangażowany” w siedmioroczny plan „tak długo, jak będziemy mogli nadal opowiadać wspaniałe historie, które nas honorują”. [author Andrzej] Praca Sapkowskiego.

Podczas trasy medialnej premiery drugiego sezonu w zeszłym roku Cavill przemówił Wielokrotnie o zorganizowaniu kampanii, aby przynieść Geraltowi więcej 3D, zauważając, że oprócz dzikiego pogromcy potworów jest także mądry, rozważny i „filozof-amator. „W tym sezonie naprawdę chciałem się upewnić, że dokładniej reprezentujemy Geralta w książce i widzieliśmy, jak mówi więcej” – powiedział. film ogółem w samą porę. „Naprawdę mocno na to naciskałem”.

Potem pojawiły się komentarze modelki Lauren Hisrich na temat przygotowań Cavilla do drugiego sezonu. „Tyle było notatek, które mi przysyłał z rozmowy Geralta – czy mógłby przede wszystkim powiedzieć więcej?” Powiedzieć Hollywoodzki reporter. „Wszyscy z pierwszego sezonu wyszli śmiejąc się i kochając gniew Geralta. Ale Henry mówił, że kiedy czytasz książki, spędzasz dużo czasu w głowie Geralta. Więc jak możemy to umieścić na stronie? „A co z aspiracjami Cavilla dla przyszłość serii? powiedział podczas Rozmowa z serwisem Netflix ostatni rok. Dolewanie paliwa do ognia było Niedawny wywiad z Beau DeMayobyły producent Magik kto teraz biegnie? X-Mężczyźni 97 na Disney+, gdzie powiedział, że niektórzy pisarze „nie bardzo to lubili”, a nawet „wyśmiewali” materiał źródłowy.

Zrzut ekranu: Netflix

Zrzut ekranu: Netflix

Niektóre z tych ścieżek dźwiękowych dla fanów polegały na tym, że podczas gdy Hissrich koncentrował się na tym, aby serial był taki, jaki chciała, Cavill był jedynym zainteresowanym próbą utrzymania go w oparciu o oryginalną wersję postaci. Dzieje się tak w kontekście długich wątków Reddit lubię to Jak fani szczegółowo opisali, w jaki sposób sezon 2 różnił się od książek, z obawy, że sezon 3, który zostanie pokazany dopiero latem 2023 roku, może zawierać większe odejścia.

READ  11. Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki ogłasza finalistów

Chociaż teoria jest przekonująca, gdy rozpadła się na kilka wirusowych tweetów, nisza programu w większej bazie fanów zawsze była bardziej skomplikowana. Hissrich został tymczasowo usunięty z Twittera przed premierą pierwszego sezonu, gdy rasistowscy fani złożyli petycję do Netflix Po prostu pozwól białej kobiecie Wciela się w główną rolę Ciri, adoptowanej córki Geralta. Byli też tacy na skraju fandomu, którzy nie mieli żadnej wiedzy ani zainteresowania ponurą fantazją, dopóki Netflix nie wydał dziesiątek milionów ludzi na jej wskrzeszanie. „Twarde czytanie książek jest szkodliwe dla doświadczenia nowych fanów” Napisał Jeden użytkownik na subreddicie programu w zeszłym roku. Są też fani CD Projekt Red Wiedźmin trylogia gier wideo która ma ogromną swobodę w opowiadaniu historii i skutecznie stworzyła własną, równoległą tradycję.

To, czy Cavill był czysty na planie, jest z grubsza sednem sprawy. Jego rola w drugim sezonie najwyraźniej nie powstrzymała niektórych fanów od opuszczenia narracji, z którą mieli do czynienia. Ale najwyraźniej był spoiwem, które łączy w sobie rozproszoną publiczność w serialu. Fakt, że uwielbia gry komputerowe i rysowanie młot bojowy miniatury W wolnym czasie i wyraźnie wielkim fanem książek Sapkowskiego, dawał mu to wielką uliczną reputację nawet wśród najgorszych fanatyków. Wiedźmin wentylatory. Nurmi i nowo przybyli też go kochali, nie dlatego, że był pedantem, jeśli chodzi o tradycję, ale dlatego, że miał charyzmatyczną obecność, która w końcu zdołała połączyć czułość, bezwzględność i obsesyjną inteligencję w coś głębszego niż jego własne. Kostium ducha Halloween Początkowo sugerowane. „Myślę, że klej, który zebrałeś, to naprawdę Henry Cavill jako Geralt”, dawniej Kotaku Wielki krytyk Harper Jay Powiedział podczas czatu VG w 2018 r. o pierwszym sezonie.

Kiedy ta guma zniknęła, Magik Czwarty sezon dobiegł końca z powodu okoliczności, w których Cavill goni go na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy Hemsworth podoła zadaniu, czy nie, wiadomość przynajmniej nadchodzi, gdy trzeci sezon już się skończył. Fani otrzymają ostatnią szansę powrotu do tego świata z Cavillem jako spikerem. Jestem pewien, że wszystko pójdzie dobrze i nie będzie się chwiać Więcej spiskowych spekulacji o twórczych różnicach.

READ  Trzynasty dziwny targ i festiwal drutu holograficznego to nowa siedziba i pierwsza fala gości

Więcej Kotaku

zapisać się na Biuletyn Kotaku. aby otrzymywać najnowsze wiadomości, FacebookA Świergot A Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.