Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani Wiedźmina otrzymali świetne wieści

Fani Wiedźmina otrzymali świetne wieści

To był dobry dzień na kontynencie w poniedziałek, kiedy CD Projekt Red ogłosił nową wersję Wiedźmin gra wideo. Mówi się, że czwarta część zbudowanej franczyzy jest w fazie rozwoju, chociaż szczegóły projektu pozostają poufne. To nie powstrzymało fanów od świętowania, teoretyzowania i składania największych życzeń dotyczących tego, co jest znane w mediach społecznościowych.

Magik Oparte na Wiedźmińska epopeja Opowiadania i powieści polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego, a przed oryginalną serią Netflixa najpopularniejszym medium były gry wideo. Do tej pory pojawiły się trzy główne Wiedźmińskie RPG, ale według raportu autorstwa Kotakuta nowa gra nie będzie się nazywać Wiedźmin 4. Jedyne, co wiemy na pewno, to to, że będzie to „nowa epopeja w Magik Franczyza, ale to dużo, żeby podekscytować fanów.

Magik Reklama praktycznie przejęła media społecznościowe od poniedziałku do wtorku rano. Fani gier dyskutowali o swoich największych nadziejach, czule odtwarzając przy tym sens poprzednich części. Oto spojrzenie na przebieg tej rozmowy.

siri

Przede wszystkim wielu fanów chce, aby ta gra w końcu uczyniła Ciri grywalną postacią. Po popularności programu telewizyjnego może to w końcu być możliwe.

PoprzedniNastępna

Pokaż się

Nawet niektórzy fani nie dali się zbytnio podekscytować tą zapowiedzią, spodziewając się wielu opóźnień i rozczarowań między chwilą obecną a premierą gry.

READ  AI Art nie zastąpi artysty - słonecznika

PoprzedniNastępna

Nierealny silnik 5

To jest nowe Wiedźmin Mówi się, że gra została wykonana na silniku Unreal Engine 5, a nie na REDEngine CD Projekt Red, jak robiono poprzednie części. Dla częstych graczy była to najlepsza wiadomość w historii.

PoprzedniNastępna

niezrównany

Fani zauważyli, że od tego czasu rośnie popularność średniowiecznego gatunku fantasy Wiedźmin 3: Dziki Gon Został wydany, ale powiedział, że znak jest całkowicie zgodny z kontynentem. Byli podekscytowani powrotem na ten świat ze wszystkimi specyficznymi perwersjami, które miał do zaoferowania.

PoprzedniNastępna

Wygasli fani

Reklama zwróciła uwagę fanów, którzy nigdy nie byli w stanie zagrać Wiedźmin 3. Wielu zauważyło, że będą musieli w końcu wybrać grę przed wydaniem nowej części.

PoprzedniNastępna

Obudź się Fandom

Wreszcie niektórzy fani żartowali, że to ogłoszenie obudzi inną stronę Wiedźmin Baza fanów – prawdopodobnie w wyniku tego będzie więcej memów.

Poprzedni