Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani Wiedźmina 4 nawołują do lekkiej przebudowy ekonomicznej w kontynuacji

Fani Wiedźmina 4 nawołują do lekkiej przebudowy ekonomicznej w kontynuacji

opublikowany: 2023-02-01 T22:29:08

zaktualizowane: 2023-02-01 T22:29:40

Fani Wiedźmina 4 firmy CD Projekt Red chcą wprowadzić niewielką zmianę w ekonomii gry, aby była bardziej zgodna z fabułą serii.

Z deweloperem CD Projekt Red podającym szczegóły nt Wiedźmin 4 Osadzona w 2022 roku fani serii rozmawiają o możliwościach, jakie może przynieść ta nowa trylogia.

Podczas Wiedźmin 3 Zyskała szerokie uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków, a gracze wciąż chcieliby ulepszyć tę grę w nadchodzącej kontynuacji.

Jednym z tych aspektów, które gracze chcieliby poprawić, jest ekonomia gry, ponieważ wydaje się, że wielu graczy było sfrustrowanych sposobem zarabiania pieniędzy w świecie Wiedźmina 3.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Fani Wiedźmina 4 chcą zmienić ekonomię w grze

a Poczta na wiedźmina subreddit Stało się wirusowe po tym, jak fan opublikował post zatytułowany „Jedną z rzeczy, które chciałbym zmienić w Wiedźminie 4, jest ekonomia gry. Powinieneś zarabiać większość swoich pieniędzy na polowaniu na potwory, a nie sprzedawać znalezione łupy”.

Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, w świecie Wiedźmina stworzonym przez polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego wiedźmini zarabiają na życie jako zabójcy potworów do wynajęcia. Jednak w Wiedźminie 3 większość ludzi odkryła, że ​​zabijanie potworów dla NPC stanowiło tylko niewielką część ich zarobków, a resztę zbierali plądrując domy, bandyci i grobowce.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Inni fani zgodzili się, że chcą bardziej skupić się na zarabianiu pieniędzy w trakcie gry. „Byłoby miło, a dynamiczne stawki kontraktów to coś innego, co chciałbym zobaczyć. Dlaczego płacenie Fogletowi lub Nekkerowi na bagnach jest takie samo, jak płacenie za łuk gryfa w Oxenfort? Trudniejsze kontrakty, takie jak ten, są warte więcej niż 1000 koron , a nie 300, kiedy Foglet zapłacił 250…”

READ  FG publikuje szczegółowe informacje o tym, ile rocznie Nigeryjczycy wydają na turystykę medyczną

Jednak niektórzy fani sprzeciwili się postowi, ponieważ w serii książek o Wiedźminie wiedźmini często otrzymują niskie wynagrodzenie za wyjątkowo niebezpieczną pracę. „Magowie nie pobierają dużych pieniędzy za kontrakty zgodnie z prawem, ale byłoby łatwiej, gdyby kontrakty były podstawowe, gdyby było ich więcej lub pojawiały się częściej, zwłaszcza te, którymi możemy zarządzać na niższych poziomach”.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Podczas gdy CD Projekt Red prawdopodobnie podejmie poważne kroki w celu zmiany ekonomii gry, wielu fanów wyraźnie wierzy, że polowanie na potwory odgrywa większą rolę w zarabianiu na życie w Wiedźminie 4.