Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani PS5 mają nadzieję, że Mind Blowing Unreal Engine 5 Demo Spojrzenie w przyszłość

Fani PS5 mają nadzieję, że Mind Blowing Unreal Engine 5 Demo Spojrzenie w przyszłość

Epic Games jest świetne Przebudzenie matrycy Demo techniczne dało nam już przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po Unreal Engine 5 na PS5, ale to wirusowe wideo bije jak bicie serca w mediach społecznościowych. Klip, oparty na prawdziwym japońskim dworcu kolejowym, został przesłany do stacja artystyczna wcześniej w tym tygodniu i od tego czasu udostępniono go tysiące razy.

Warto zauważyć, że tak naprawdę nie działa to w czasie rzeczywistym – renderowane jest z prędkością około siedmiu klatek na sekundę, a następnie przyspieszane. Chociaż twórca przyznaje, że można go odtwarzać w czasie rzeczywistym, jakość obrazu jest hitem. Przyznają jednak, że dalsza optymalizacja może skutkować lepszą wydajnością.

Naprawdę jednak na wynos jest to, jak realistycznie to wszystko wygląda. Opis filmu mówi: „Środowisko działa na silniku Unreal Engine 5, oświetlonym Lumenem. Nie korzystałem z Nanite. Pracowałem nad wszystkimi modelami, teksturami, oświetleniem i animacjami do tego filmu. Jedyne wyjątkiem jest Leaf, który pochodzi z Quixel Megascans.”

To naprawdę imponujące i z kilkoma zespołami Sony pracującymi z Unreal Engine 5 – Łącznie z takimi jak Haven Studios – Gwarantujemy Ci radość w miarę dojrzewania pokolenia.

READ  Po sukcesie Starship SN15 SpaceX ocenił kolejne kroki w kierunku orbitujących celów