Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani Netflixa przez tygodnie nie mogli wypuścić horroru Hellhole

Owen Tonks i Kate Dennett dla Mailonline

17:53 1 maja 2023 aktualizacja 18:23 1 maja 2023

Przerażeni widzowie horroru Hellhole Netflixa twierdzą, że byli tak zszokowani serialem, że przez tygodnie nie mogli wyrzucić go z głowy.

Akcja polskiego filmu, który streamingowy gigant wypuścił w zeszłym roku, rozgrywa się w kraju w 1987 roku.

Film opowiada historię policjanta, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia.

Policjant infiltruje odległy klasztor, po czym ujawnia mroczną prawdę o tamtejszym duchowieństwie.

Wielu widzów tego przerażającego filmu zabrało się na Twittera, aby wyrazić, jak bardzo byli zdenerwowani po obejrzeniu, a niektórzy twierdzili, że nie mogli tego wyrzucić z głowy.

Przerażony: Przerażeni widzowie horroru Hellhole Netflix twierdzą, że byli tak zszokowani serialem, że nie mogli wyrzucić filmu z głowy przez „tygodnie”
Narracja: Polski film opowiada przejmującą historię policjanta, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych zaginięć

Jedna osoba napisała: „Minęły ponad dwa tygodnie, odkąd oglądałem Hellhole na Netflix i po prostu utknęło mi to w głowie!”

Podczas gdy inna osoba napisała: „Obejrzyj Hellhole na Netflix”. Wolny palnik, ale co za koniec! Partner nie mógł tego jednak wytrzymać, to było po prostu zbyt obrzydliwe.

Właśnie skończyłem Hellhole na Netflix i siedzę tutaj, myśląc o tym. Wpadło mi to w oko, ale czy tylko oglądałeś? ”, zapytał inny widz.

Inny wstrząśnięty widz napisał na Twitterze: „Oglądanie Hellhole w serwisie Netflix było złą decyzją”.

Podczas gdy ktoś inny podzielił się: „Przeżyj #Polishhorror dzisiaj. #Hellhole na… Oczywiście, wszystkie kurtyny są otwarte AF.”

„Ten film #Hellhole na Netflix jest totalnie zwariowany” – napisał inny widz.

A inna osoba napisała: „Hellhole 2022 dystrybuowany przez @netflix otrzymał średnie recenzje, ale szczerze mówiąc jest jednym z najbardziej klaustrofobicznych horrorów, jakie kiedykolwiek widziałem”.

Pojawia się po tym, jak widzowie Netflix byli przerażeni po obejrzeniu techno-thrillera, który opisali jako „najstraszniejszy” film wszechczasów.

ZSZOK: Wielu widzów tego przerażającego filmu za pośrednictwem Twittera wyraziło swoje zdenerwowanie po obejrzeniu

Fani zabrali się na Twittera, aby podzielić się swoimi podekscytowanymi reakcjami na południowokoreański tajemniczy film Unlocked, który zadebiutował na platformie streamingowej w lutym.

W tym pełnym napięcia thrillerze życie kobiety wywraca się do góry nogami, gdy niebezpieczny mężczyzna używa jej zaginionego telefonu, by śledzić każdy jej ruch.

Widzowie byli całkowicie przerażeni przerażającym filmem, a fani uznali go za jedną z najstraszniejszych rzeczy, jakie widzieli od dłuższego czasu.

Jedna osoba powiedziała nawet, że chce „wrzucić swój telefon do morza” po tym, jak przerażające wydarzenia sprawiły, że był niespokojny.

Na Twitterze jeden z widzów napisał: „Czy widziałeś kmovie UNLOCKED na Netflix. Cyfrowy ślad jest przerażający.

Straszny: Pojawia się po tym, jak widzowie Netflix byli przerażeni po obejrzeniu techno-thrillera, który opisali jako „najstraszniejszy” film wszechczasów.

Thriller: W tym pełnym napięcia thrillerze życie kobiety zostaje całkowicie wywrócone do góry nogami, gdy niebezpieczny mężczyzna używa jej zgubionego telefonu, aby śledzić każdy jej ruch.

Inny skomentował: „Oglądanie Unlocked na Netflix jest takie przerażające”, a trzeci napisał na Twitterze: „Oglądam Unlocked na Netflix rn i to jest naprawdę przerażające”.

Czwarty powiedział: „Unlocked na Netflix to jeden z najstraszniejszych filmów, jakie widziałem od dłuższego czasu. Mam ochotę wrzucić telefon do morza.

i piąty napisany przez niego: Chcesz zobaczyć naprawdę dobry film? Mam cię: #Odblokowałem koreański film w serwisie Netflix.

To była najstraszniejsza rzecz, jaką widziałem od jakiegoś czasu i sprawi, że ponownie rozważysz pewne rzeczy. Na pewno to widział. Wysoce polecany!!!’

W międzyczasie podzielił się swoją ostatnią reakcją, dodając: „Bardzo przerażające… na szczęście oglądałem to w ciągu dnia”.

Spyware: wyreżyserowany przez Kim Tae-joon, w filmie Lee Na-Mi (Chun Woo-Hee) gubi telefon w autobusie, a Oh Jun-Yeong (Im Si-Wan) podnosi go i instaluje na nim oprogramowanie szpiegujące, aby śledzić to w dół. Ha

Szok: Widzowie byli całkowicie przerażeni przerażającym filmem, a fani uznali go za jedną z najstraszniejszych rzeczy, jakie widzieli od dłuższego czasu.

W filmie wyreżyserowanym przez Kim Tae-joon pracownik biurowy Lee Na-Mi (Chun Woo-Hee) gubi telefon w autobusie, a Oh Jun-Yeong (Im Si-Wan) go podnosi.

Następnie Jun-Yeong każe jej odebrać telefon z warsztatu pod pretekstem naprawy zepsutego ekranu, ale zamiast tego instaluje oprogramowanie szpiegujące na urządzeniu, aby śledzić każdy jej ruch, SMS-a i rozmowę.

Jun-Yeong zaczyna infiltrować życie Na-Mi, a jej ojciec jest wobec niego podejrzliwy, podczas gdy Jun-Yeong udaje, że pracuje w firmie programistycznej i mówi, że spróbuje jej pomóc w programie szpiegowskim.

Następnie Jun-Yeong ujawnia poufne informacje o Na-Mi, jednocześnie oszukując ją, by uwierzyła, że ​​to nie on jest winowajcą, a sprawy szybko przybierają bardzo mroczny obrót.

READ  Mój technik paznokci powiedział mi, żebym przestał niszczyć paznokcie żelowymi manicure i zamiast tego używał tego szybkoschnącego, długotrwałego lakieru na Amazon.