Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani Netflix wydają się zdruzgotani, że serial został anulowany

Fani Netflix wydają się zdruzgotani, że serial został anulowany

Fani przebojowego serialu Netflix byli zdruzgotani po tym, jak gigant streamingowy ogłosił, że nie przedłuży poprzedniego trzeciego sezonu.

Sweet Tooth, wyprodukowany przez Roberta Downeya Jr., oparty jest na komiksie o tym samym tytule autorstwa Jeffa Lemire’a.

Opowiada historię postapokaliptycznej przyszłości, w której ludzkość została całkowicie zniszczona przez ogromną pandemię.

W rezultacie ludzko-zwierzęce hybrydy zaczynają zaludniać planetę, a Gus (Christian Convery) jest pół człowiekiem, pół jeleniem.

Gus, nazywany w serialu Sweet Tooth, jest głównym bohaterem, pokazującym świat swoimi niewinnymi oczami.

End of the Road: Fani przebojowego serialu Netflix byli zdruzgotani po tym, jak gigant transmisji strumieniowej ogłosił, że nie odnowi swojego trzeciego sezonu
Farewell: Sweet Tooth, wyprodukowany przez Roberta Downeya Jr., jest oparty na komiksie o tym samym tytule autorstwa Jeffa Lemire’a, a serial został przedłużony na trzeci i ostatni sezon.

W tym tygodniu szefowie Netflix ogłosili, że przedłużyli serial na trzeci i ostatni sezon.

Wiadomość skłoniła fanów serialu do zabrania na Twittera wyrażania sprzecznych opinii.

Jeden z nich napisał: „Słodko-gorzkie, że ta historia dobiega końca. Cieszę się, z historią Netflixa, że ​​mam szansę dokończyć.

Podczas gdy inna osoba podzieliła się: „Not Sweet Tooth nadchodzi w tym roku z dwoma sezonami (drugim i trzecim), a trzeci to ostatni sezon, który mam oglądać po zakończeniu tego programu???”

Właśnie skończyłem jeść słodycze i bardzo się cieszę, że potwierdzili, że nadchodzi finał ostatniego sezonu. Finał dobrze przygotował wszystko na kolejny sezon” – napisała inna osoba na Twitterze.

Podczas gdy inna osoba napisała: „Szczęśliwy z powodu trzeciego sezonu, ale także smutny, że tak szybko się kończy. Chociaż poprawne wnioski są bardzo mile widziane! Wiele programów trwa zbyt długo i nie wiesz, kiedy przestać. Czekam na to!’

Inna osoba napisała: „Sezon 2 słodyczy jest tak dobry, że nie chcę, żeby się kończył”.

Inny fan napisał: „Anulowali, będę płakać, nie chcę, żeby sezon 3 się skończył”.

Opinia: Ta wiadomość skłoniła fanów serialu do zabrania na Twittera wyrażania sprzecznych opinii

Pojawia się po tym, jak przerażeni widzowie horroru Hellhole na Netflix twierdzili, że byli tak zdenerwowani serialem, że nie mogli wyrzucić filmu z głowy przez tygodnie.

READ  Umowa Anna Winger od Netflixa jest funky

Akcja polskiego filmu, który streamingowy gigant wypuścił w zeszłym roku, rozgrywa się w kraju w 1987 roku.

Film opowiada historię policjanta, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia.

Policjant infiltruje odległy klasztor, po czym ujawnia mroczną prawdę o tamtejszym duchowieństwie.

Wielu widzów tego przerażającego filmu zabrało się na Twittera, aby wyrazić, jak bardzo byli zdenerwowani po obejrzeniu, a niektórzy twierdzili, że nie mogli tego wyrzucić z głowy.

Jedna osoba napisała: „Minęły ponad dwa tygodnie, odkąd oglądałem Hellhole na Netflix i po prostu utknęło mi to w głowie!”

Podczas gdy inna osoba napisała: „Obejrzyj Hellhole na Netflix”. Wolny palnik, ale co za koniec! Partner nie mógł tego jednak wytrzymać, to było po prostu zbyt obrzydliwe.

Właśnie skończyłem Hellhole na Netflix i siedzę tutaj, myśląc o tym. Wpadło mi to w oko, ale czy tylko oglądałeś? ”, zapytał inny widz.

Przerażony: Przerażeni widzowie horroru Hellhole Netflix twierdzą, że byli tak zszokowani serialem, że nie mogli wyrzucić filmu z głowy przez „tygodnie”

Narracja: Polski film opowiada przejmującą historię policjanta, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych zaginięć

Inny wstrząśnięty widz napisał na Twitterze: „To była zła decyzja, aby oglądać Hellhole na Netflix”.

Podczas gdy ktoś inny podzielił się: „Przeżyj #Polishhorror dzisiaj. #Hellhole na… Oczywiście, wszystkie kurtyny są otwarte AF.”

„Ten film #Hellhole na Netflix jest totalnie zwariowany” – napisał inny widz.

A inna osoba napisała: „Hellhole 2022 dystrybuowany przez @netflix otrzymał średnie recenzje, ale szczerze mówiąc jest jednym z najbardziej klaustrofobicznych horrorów, jakie kiedykolwiek widziałem”.