Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani myślą, że znają nazwę gry Indiana Jones na MachineGames

Fani myślą, że znają nazwę gry Indiana Jones na MachineGames

Indiana Jones i Poszukiwacze Zaginionej Arki, Indiana Jones i Świątynia Zagłady oraz Indiana Jones i Los Atlantydy. Jest kilka świetnych tytułów z Indianą Jonesem. Jest też Dial of Destiny, ale to nie czas i miejsce na omawianie tej konkretnej wersji.

Teraz internet uważa, że ​​to właśnie on zdobył tytuł nadchodzącej gry o Indianie Jonesie studia MachineGames. Mianowicie… Indiana Jones i Wielki Krąg.

Zwiastun nadchodzącej gry Indiana Jones – premiera w styczniu 2021 r.Obejrzyj na YouTube

To założenie pochodzi od użytkownika mediów społecznościowych @Kurakasis, który wczoraj wieczorem podzielił się swoim odkryciem w X. Użytkownik ujawnił, że Lucasfilm zarejestrował w ostatnich dniach wiele nazw domen reprezentujących odmiany Indiany Jonesa i Wielkiego Kręgu.

Do takich stron zalicza się indianajonesandthegreatcirclegame.com, co – jak zauważa Korakasis – nie pozostawia wątpliwości, że rzeczywiście tak będzie się nazywać nadchodząca gra. Firma zarejestrowała także witryny indianajones-and-the-great-circle.com, indianajonesandthegreatcircle.com i wiele innych witryn w różnych regionach.

Nazwa ta, choć nie została oficjalnie ogłoszona ani przez MachineGames, ani Bethesdę, jest również powiązana z krótkim zwiastunem nadchodzącej gry studia Indiana Jones.

Być może pamiętacie zwiastun gry, który wisiał na biurku Indiany Jonesa. Oprócz różnych pisemnych notatek, filiżanki kawy, paszportu, map i innych standardowych kosztów planowania przygód, w zwiastunie znajduje się także książka zatytułowana Starożytne kręgi. Indy ma przeprowadzić badania.


Zrzut ekranu z początkowego zwiastuna Indiany Jonesa z MachineGames, przedstawiający Księgę Starożytnych Kręgów na biurku Indy'ego. | Źródło obrazu: Bethesda

Z pewnością możemy spodziewać się więcej informacji na temat faktycznego tytułu gry w przyszłym tygodniu w witrynie Xbox Developer Direct. Transmisja, której transmisja zaplanowana jest na 18 stycznia o 20:00 czasu brytyjskiego, pozwoli nam po raz pierwszy spojrzeć na wersję Indiany Jonesa stworzoną przez MachineGames.

Studio twierdzi, że będzie zawierać „ponad 10 minut informacji o grze i twórcach”, w tym pierwszy zwiastun gry. Spodziewaj się szczegółów na temat daty akcji gry, jej historii oraz tego, „jak fani będą faktycznie grać jako Indy”.

Chociaż obecnie niewiele wiadomo na temat nadchodzącej premiery Indiany Jonesa, wiemy, kiedy gra się pojawi i będzie dostępna wyłącznie na Xbox i PC.

READ  Kilka powodów, dla których warto wypróbować Huawei P50 Pro, jeśli kupujesz nowy telefon komórkowy