Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani „AGT” są bardzo zaskoczeni, gdy poznają prawdę o przeszłości finalistki z 2022 roku, Sarah James

Fani „AGT” są bardzo zaskoczeni, gdy poznają prawdę o przeszłości finalistki z 2022 roku, Sarah James

Piosenkarz Sarah James Staraj się zapewnić inspirujący występ i zdobyć w nim miejsce amerykańskie talenty Finały sezonu 17 – I tak właśnie się stało.

kiedy śpiewała”sympatyczny” za pomocą Billie Eilish w do niej AGT testPowiedziała, że ​​wybrała tę piosenkę, ponieważ była „emocjonalna”. To natychmiast wywołało emocjonalną reakcję panelu sędziowskiego. „Masz prawdziwą gwiazdę, która świeci wokół ciebie” AGT Sędzia Simon Cowell Powiedziałem Sarze, zanim uderzyła w złoty dzwonek.

Po zwycięstwie nad Simonem szybko przeszedłem do występów na żywo. Stamtąd początkująca piosenkarka urzekła ludzi w domu swoim potężnym występem Eltona Johna’s „człowiek rakieta. Podczas trzeciej nocy wyników ćwierćfinałowych było AGT Publiczność na żywo skandowała imię Sarah na chwilę przed prowadzącym Terry Cruz Ujawniła, że ​​w finale zajęła trzecie miejsce.

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Golden Bell: Sarah James pokonuje Simona Cowella w „Lovely” Billie Eilish | AGT 2022

Widzieć

„Nawiasem mówiąc, wybór tej piosenki był genialny” – powiedział Simon o piosence rockowej Eltona. „Słyszałem zdanie „stwórz własną piosenkę”. Cóż, to właśnie zrobiłem”.

W reakcji na jej najnowszy występ fani natychmiast zaczęli ją świętować na Twitterze. Niektórzy nawet przewidywali, że tak będzie zwycięzca AGT Sezon 17. „Sarah mogła po prostu pominąć AGT i przejść do NBCTheVoice i tak łatwo wygrać” Jedna osoba napisała na Twitterze.

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Podczas gdy AGT Fani czekają na kolejny występ Sarah w przyszłości Finały sezonu 17Można się wiele dowiedzieć o jej przeszłości. Lubi Howie Mandel Simon stwierdził, że uczestnik programu konkursu śpiewu NBC ma dopiero 14 lat. Sarah z małego miasteczka Ośnie Lubuskie w Polsce od zawsze marzyła o śpiewaniu w Ameryce. Jej pierwsza wizyta w Stanach Zjednoczonych była jeszcze bardziej wyjątkowa, ponieważ była na pokaz.

READ  Miesiące po śmierci ujawniono przyczynę śmierci Krzysztofa Zuberta - NBC Chicago

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Sarah James – Someone – Live – Polska 🇵🇱 – Junior Eurovision 2021

Widzieć

To jest obraz

Pomimo młodego wieku Sarah ma doświadczenie w rywalizacji i wygrywaniu pokazów śpiewu. Zanim AGTzagrała Sezon 4 z Dzieci Głosu w Polsce. ona była Ukoronowanie zwycięzcy W kwietniu 2021. W grudniu tego samego roku utalentowana wokalistka reprezentowała Polskę w Młodzieżowy Konkurs Piosenki Eurowizji. po, po Sara śpiewała Dwujęzyczny ton „Someone” zajął drugie miejsce za nim Malina z Armenii.

Wszystkie znaki wskazują na wielkość.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.